Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 325. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. İkimizin Yerine 29 Temmuz Pazartesi...

İkimizin Yerine 325. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. İkimizin Yerine 29 Temmuz Pazartesi fragmanı

İkimizin Yerine 325. bölüm fragmanı yayınlandı. Sançi her fırsatta Ganga’yı aşağılarken İkimizin Yerine 325. bölüm fragmanında Jagat için artık iyileşme ve hastaneden ayrılma zamanı gelmiştir. İkimizin Yerine 29 Temmuz Pazartesi fragmanında Sançi ile Ganga’ının çekişmesi var.

İkimizin Yerine 325. bölüm fragmanın yayınlandı

İkimizin Yerine’de Anandi Ganga’nın çok üzgün olduğunu görünce onu teselli etmeye çalışır. Anandi her ne kadar Jagat’ı içten içe kıskansa da, Ganga’nın iyi niyetinin farkındadır.

Ganga ve Sançi Jagat’ın yanında hastanededir. Sançi her fırsatta Ganga’yı aşağılamaya devam eder. Jagat’ın kritik durumunu da bir fırsata çevirmye çalışan Sançi, yeni fragmanda Jagat’ın ailesine daha da yaklaşır.

Hastaneden taburcu olmak için dakikalar sayan Jagat’ın bir zamanlar nefret ettiği Jetsar’ın geleneklerine göre karşılamasını isteyen Sançi, 325. bölüm fragmanında yeni hamleleriyle sanki aileden biri olmuştur.

Jagat başına aldığı darbe nedeniyle verdiği yaşam mücadelisini kazanır ve taburcu olur. Dönüşte onu Sançi’nin organize ettiği görkemli bir karşılama töreni beklemektedir. Jagat bu karşılamadan memnun olacak mı cevabı İkimizin Yerine dizisinin 325. bölümünde saklı.

Sançi Ganga’yı ölümüne kıskanır

Sançi Ganga’nın Jagat’a özel hemşirelik yapmasından büyük rahatsızlık duyar. Ganga da Sançi’nin Jagat’ın yakınından olmasından rahatsızdır. Sançi Jagat’ın ellerini tutarak adeta her an odada beklemektedir.

Ganga Sançi’ye bir şey diyemese de duyduğu rahatsızlığı bir şekilde belli etmek için elinden geleni yapar. Jagat’ın serumu tıkanır ve acil müdahale etmek gerekir. Ancak Sançi Ganga’ya engel olur ve doktor çağırır. Bir terslik olması ihtimaline daha fazla dayanamayan Ganga yaptığı müdahaleyle sorunu çözer.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz