Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 329. bölüm fragmanı! 2 Ağustos Cuma yeni bölüm fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 329. bölüm fragmanı! 2 Ağustos Cuma yeni bölüm fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 329. bölüm fragmanı yayınlandı. Haberimizden sevilen Hint dizisi ikimizin Yerine’nin yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Yeni bölüm fragmanına Sançi’nin Jagat’a aşk itirafı damga vuruyor.

İkimizin Yerine dizisinin Cumartesi günkü 330. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Sançi yeni bölüm fragmanında ailesinin karşı çıkmasına aldırmadan Jagdish’in doğum günü için bir sürü hediye alır. Ama Jagat’ın Sançi’nin kendisinden hoşlandığından haberi yoktur.

Jagat, Sançi ile iyi anlaştığını düşünse de onun kendisine aşık olduğunu anlamaz. Sançi ise Jagat’ın doğum gününü yaklaştıkça heyecanlanır. Ona sürpriz hediyeler alır.

Tüm aile Jedsar’a gidip Sançi ile Jagat’ın geleceği hakkında konuşmaya karar verirler. Sançi’nin kararından geri dönmeyeceğini bilen ailesi ona destek olmak zorunda kalır.

Öte yandan yeni fragmanda Sumitra, Ganga ile Jagdish’in birbirine yakınlaştığını düşünür ve tedirgin olur.

İkimizin Yerine 329. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine’de bugün Sançi, sonunda ailesine Jagat’a aşık olduğunu itiraf eder. Onunla evlenmek istediğini söyler ve ailesinden çok tepki alır. İkimizin Yerine 329. bölüm fragmanında Sançi Jagat ile evlenmek istediğini herkesin önünde açıklar. Anne ve babası bu kararı kesinlikle desteklemez. Sançi ise Jagat ile evlenmezse yalnız öleceğini söyler.

Jagat’ın çok mantıklı ve iyi niyetli bir insan olduğuna inanan Sançi’yi bu evlilik kararından döndürmek oldukça zordur.

Anandi ve Şiv de Sançi’nin ısrarı karşısında şok olur. Ancak ikisinin de Jagat hakkındaki düşünceleri olumludur.

Yaşanan son gelişmeler Sançi’nin annesini rahatsız eder. Evlilik fikri Şiv’in annesinin hiç hoşuna gitmez. Sançi, Jagat ile evlenme fikrini ailesine kabul ettirebilecek midir acaba?

Son bölümde neler oldu?

İkimizin Yerine’de bugün Sanchi’deki değişimi herkes farkeder. Ancak Jagdish’ten hoşlandığını anlayan sadece Anandi olur.

Jagdish’in ailesinin geleneksel bir kızı seveceğini düşünen Sanchi, onlar gibi olmaya çalışır. Sare giyip, sütlaç yapan Sanchi, ailesini şaşırtmaya devam eder. Shivraj’ın annesi de Sanchi’nin başına gelenlerden dolayı Anandi’yi suçlar. Ama Anandi’nin açıklaması kayınvalidesini mahçup eder.

Öte yandan Anandi, Sanchi’nin Jagdish’e ilgi duyduğunu Shivraj’a söyler. Shiv ise kız kardeşi için endişe eder. Anandi ile Shivraj’ın tek isteği ise Sanchi’ye gelen görücüyü beğenmesidir. Ancak Sanchi’nin itirafı şok etkisi yaşatır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz