Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 331. bölüm fragmanı yayınlandı! Jagdish Sançi ile evleniyor

İkimizin Yerine 331. bölüm fragmanı yayınlandı! Jagdish Sançi ile evleniyor

İkimizin Yerine 331. bölüm fragmanı yayınlandı! Sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine’de 4 Ağustos Pazar fragmanı sizlerle. Sançi ile evlenmeyi kabul eden Jagdish’in bu kararı Ganga’yı nasıl etkileyecek büyük merak konusu. Yeni fragmanda Jagdish Ganga ile evlilik kararı alıyor.

İkimizin Yerien 331. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine’de yeni fragmanda Jagdish, Anandi ile konuştuktan sonra Sançi ile evlenmeyi kabul eder. Sanchi mutluluktan havalara uçar. İşte sevilen Hint dizisinin Pazar günü fragmanı.

İkimizin Yerine 332. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Jagdish, Sanchi ile evlenme fikrini kabul eder. Sanchi çok mutlu olur ve hemen Mahi’ye haber verir. Tüm aile Jedsar’dayken Ashima da Udaypur’a gider.

Yeni fragmanda Ashima, Shivraj ile geçirdiği eski günlerini düşünür ve ağlar. Mahi de ona destek olmaya çalışır.

Ashima, Pazar günü fragmanında Anandi ve Shivraj dönmeden evden ayrılmak ister. Öte yandan Jagdish, Sanchi ile evlenmeyi kabul etse de içinde bir huzursuzluk vardır. Sanchi ise Jagdish’in etrafından ayrılmaz ve herkesten kıskanır. Onun kıskançlığından Ganga da nasibini alır. agdish, Sanchi ile mutluluğu yakalayabilecek mi?

Son bölümde neler oldu?

İkimizin Yerine dizisinde bugün Jagdish için büyük bir doğum günü partisi düzenlenir. Hem Sanchi hem de Ganga ona bir sürü sürpriz hazırlar.

Doğum günü partisinde Sanchi, Jasdish’in etrafında pervane olur. Ganga’nın da Sanchi’den eksiği yoktur. Ancak hastaneden gelen acil telefon yüzünden Jagdish partiden erken çıkmak zorunda kalır. Jagdish’in ardından Sanchi konusu açılır. Sanchi’nin Jagdish’ten hoşlandığını duyan Ganga gözyaşlarına boğulur.

Jagdish, Sanchi’nin kendisi ile evlenmek istediğini öğrenir. Bunun üzerine Jagdish, Anandi’nin Sanchi konusunda ne düşündüğünü merak eder. Jagdish, Sanchi ile evlenmeyi kabul edecek mi? 

Sançi’nin Jagdish’e olan duyguları

Sanchi, ailesinin karşı çıkmasına aldırmadan Jagdish’in doğum günü için bir sürü hediye alır. Ama Jagdish’in, Sanchi’nin kendisinden hoşlandığından haberi yoktur.

Jagdish, Sanchi ile iyi anlaştığını düşünse de onun kendisine âşık olduğunu anlamaz. Sanchi ise Jagdish’in doğum gününü yaklaştıkça heyecanlanır. Ona sürpriz hediyeler alır. Tüm aile Jedsar’a gidip Sanchi ile Jagdish’in geleceği hakkında konuşmaya karar verirler. Sanchi’nin kararından geri dönmeyeceğini bilen ailesi ona destek olmak zorunda kalır. Öte yandan Sumitra, Ganga ile Jagdish’in birbirine yakınlaştığını düşünür ve tedirgin olur. Jagdish ile Sanchi arasında neler olacak? 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz