Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 332. bölüm fragmanı yayınlandı: Anandi evliliğe mani olabilecek mi?

İkimizin Yerine 332. bölüm fragmanı yayınlandı: Anandi evliliğe mani olabilecek mi?

İkimizin Yerine 332. bölüm fragmanını izle. 332. bölüm yeni fragmanına Jagdis’in aldığı evlilik kararı damga vurdu. İkimizin Yerine pazartesi fragmanında neler var? İkimizin Yerine 332. bölüm yeni fragmında Anandi, Jagdish’in Sanchi ile evlenmesine karşı mı çıkıyor?

İkimizin Yerine 333. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 332. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine’de Anandi, Sanchi ve Jagdish’in çok farklı ailelerde yetiştiklerini belirterek kafalarda soru işaretleri oluşturur. Çünkü Anandi evlilikte ikisinin de mutlu olma ihtimallerini zor olarak görür.

Sanchi’nin dik başlı bir kız olduğunu bilen Anandi, Jagdish ile evliliklerinin doğru bir karar olmadığını düşünür. Fikrini ailesi ile paylaştığında tepki ile karşılaşır. Bütün aile bu uyarı için Anandi’ye çok geç kalındığını söyler.

Sanchi’nin, Jagdish’e saplantılı şekilde bağlandığının farkında olan aile üyeleri bundan Anandi’yi suçlar. Anandi, hiç hak etmediği sözlere maruz kalır. Ona destek olan kişi yine sevgili eşi Shivraj’dır. Gizlice konuşmaları dinleyen Sanchi, Anandi’ye düşman kesilir. Sanchi, Jagdish’ten vazgeçecek mi?

İkimizin Yerine yeni bölümde neler olacak?

Ganga hayatı ise bir sorunlar yumağıdır adeta. Tapınağa dua etmek için giden Gaga’yı takip eden Ratan’ın adamları , Ganga’nın çocuğunu kaçırmak ister. Tam minik çocuğu alıp kaçıracaklarken tapınaktaki köylü kadınlar karşı çıkar.

Bairon sabah çayında Anandi’nin lezzetini aldığını hisseder ve bunun için Ganga’ya iltifatlarda bulundu.

Öte yandan İkimizin Yerine 332. bölümde Ganga artık evi terk etmeyi düşünmektedir. Çünkü Jagdish’in başına gele kötülüklerden kendini sorumlu tutar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz