Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 333. bölüm fragmanı izle! 6 Ağustos 2019 Salı yeni fragman

İkimizin Yerine 333. bölüm fragmanı izle! 6 Ağustos 2019 Salı yeni fragman

İkimizin Yerine dizisinin 333. bölüm fragmanını izle. Kanal 7’nin her gün yayınlanan günlük dizisi İkimizin Yerine’de yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

İkimizin Yerine 333. bölüm fragmanını yayınlandı. Haberimizden 6 Ağustos Salı 333. bölüm fragmanına göz atabilirsiniz. Sumitra, Ganga’nın Jagdish’i sevdiğini anlar ve bu durumdan hoşnut olmaz. İkimizin Yerine 333. bölüm fragmanı sizlerle.

İkimizin Yerine’de bugün Sumitra, Ganga’nın Jagdish’i sevdiğini anlar ve bu durumdan hoşnut olmaz. Sanchi de Ganga’yı uzaklaştırmak için üstüne gider. Ganga, evde istenmediğini düşünür ve oradan ayrılmayı planlar.

Salı günkü yeni fragmanda Ganga artık evden ayrılması gerektiğini düşünürken Rattan da Dadisa’nın ailesine kötülük yapmak için fırsat kollamaktadır.

Sanchi’nin dik başlı bir kız olduğunu bilen Anandi, Jagdish ile evliliklerinin doğru bir karar olmadığını düşünür. Fikrini ailesi ile paylaştığında tepki ile karşılaşır. Ancak tüm aile bu karar için çok geç kaldıklarını söyler. Sanchi’nin,  Jagdish’e saplantılı şekilde bağlandığının farkında olan aile üyeleri Anandi’yi suçlar. Anandi, hiç hak etmediği sözlere maruz kalır. Ona destek olan Shivraj olur. Gizlice konuşmaları dinleyen Sanchi, Anandi’ye düşman kesilir. Sanchi, Jagdish’ten vazgeçecek mi?

İkimizin Yerine 333. bölüm fragmanı

Sumitra, Ganga’yı sürekli azarlar ve eskiden olduğu gibi iyi davranmaz. Bunu fırsat bilen Sanchi de Ganga’ya hakaret eder. İstenmediğini bile bile neden Jagdish’in evinde yaşadığını sorgular. Ganga, yaşadıklarından sonra kendine başka bir ev bulmaya çalışır.

Öte yandan Sanchi, evdekilere kendini sevdirmek için elinden geleni yapar. Yeni bölüm fragmanında sevmediği köy hayatını benimsemiş gibi davranan Sanchi, Jagdish’e hediyeler alır. Jagdish’i hastanede ziyarete giden Sanchi, Ganga’yı kötüler. Ama Jagdish, Ganga’yı korur ve Sanchi’yi tersler. 

İkimizin Yerine son bölümün özetine aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz