Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 337. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Ganga ile Jagdish...

İkimizin Yerine 337. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Ganga ile Jagdish yakınlaşıyor

İkimizin Yerine 337. bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi günü yeni fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz. Ailenin kovmak zorunda kaldığı ancak Jagdish’in geri getirdiği Ganga, Genha’nı sağlıklı bir bebek dünyaya getirmesini sağlar ve herkesin takdirini toplar.

Sanchi yeni fragmanda Ganga’yı evden gönderdiğini sanıp bu kez de Anand’den kurtulmak için planlar yapar. Sumitra ve ev halkı bir kez daha Ganga ile hastanede karşılaşır ve ona nefret kusar. Ancak Basan gerçeği açıklar ve bebeğinin sağlıklı doğmasını ona borç olduklarını söyler.

İkimizin Yerine 11 Ağustos Cumartesi fragmanında Sumitra Ganga’nın hastanede olduğunu görünce çok sinirlenir. Jagdish ise Ganga’ya destek çıkar. Sumitra bu durumla baş edemeyince Sanchi’yle işbirliği yapar.

İkimizin Yerine’de Genha, Ganga sayesinde sağlıklı bir bebek dünyaya getirir. Tüm aile neşe içindedir fakat konu Ganga’dan açılınca sinirler iyice gerilir. Sumitra Ganga’nın ismini duymaya tahammül edemez.

Sumitra hastane koridorunda Ganga’nın oğlu Manu’yu görünce her şeyi anlar. Jagdish’e hesap soran Sumitra, Ganga’nın ailesine sadece tehlike getireceğini belirtir. Jagdish annesine karşı çıkar ve Ganga’yı korumaya devam eder.

Yeni fragmanda ne yapacağını bilemeyen Sumitra, Sanchi’yle işbirliği yapmaya karar verir. Sanchi Jagdish’i Ganga’dan uzak tutmak için ne yapacak?

İkimizin Yerine 337. bölüm fragmanı

Sanchi Ganga’yı Jagdish’ten uzak tutabilmek için bir plan kurar. Nişan tarihini en erken zamana alan Sanchi Jagdish’i zor durumda bırakır.

Ganga’nın şehir dışına çıkması gerekir. Jagdish onun tek başına gitmesine izin vermez ve onu götüreceğini belirtir. İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanında Sumitra ve Sanchi Jagdish’i engellemek için plan kurar. Sanchi nişan tarihini Ganga’nın gideceği güne alır ve Jagdish’in işini zorlaştırır. Jagdish Ganga’yı mı götürecek yoksa Sanchi’yle mi kalacak?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz