Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 338. bölüm fragmanı! 11 Ağustos Pazar fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 338. bölüm fragmanı! 11 Ağustos Pazar fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 338. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Jagdish ile Sanchi’nin nişanları büyük tartışma konusu olur. Ganga Jagdish’e duyduğu aşkı kalbime mi gömecek? Bu soruların yanıtı İkimizin Yerine dizisinin 11 Ağustos pazar fragmanında gizli.

İkimizin Yerine 340. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

kimizin Yerine’de Sanchi Ganga’yı Jagdish’ten uzak tutabilmek için bir plan kurar. Nişan tarihini en erken zamana alan Sanchi Jagdish’i zor durumda bırakır.

İkimizin Yerine 338. bölüm fragmanı

Ganga’nın şehir dışına çıkması gerekir. Jagdish onun tek başına gitmesine izin vermez ve onu götüreceğini belirtir. Sumitra ve Sanchi ise bunu engellemek için plan kurarlar. Sanchi nişan tarihini Ganga’nın gideceği güne alır ve Jagdish’in işini zorlaştırır. Jagdish Ganga’yı mı götürecek yoksa Sanchi’yle mi kalacak?

İkimizin Yerine son bölümde neler oldu?

kimizin Yerine’de Genha, Ganga sayesinde sağlıklı bir bebek dünyaya getirir. Tüm aile neşe içindedir fakat konu Ganga’dan açılınca sinirler iyice gerilir. Sumitra Ganga’nın ismini duymaya tahammül edemez.

Sumitra hastane koridorunda Ganga’nın oğlu Manu’yu görünce her şeyi anlar. Jagdish’e hesap soran Sumitra, Ganga’nın ailesine sadece tehlike getireceğini belirtir. Jagdish annesine karşı çıkar ve Ganga’yı korumaya devam eder. Ne yapacağını bilemeyen Sumitra, Sanchi’yle işbirliği yapmaya karar verir. Sanchi Jagdish’i Ganga’dan uzak tutmak için ne yapacak?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz