Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 343. bölüm fragmanında ağlatan mektup! 16 Ağustos Cuma fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 343. bölüm fragmanında ağlatan mektup! 16 Ağustos Cuma fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 343. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen Hint dizisinin 16 Ağustos Cuma fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Jagdish Ganga’nın mektubunu bulup okuyunca gözyaşlarına hakim olamaz.

İkimizin Yerine 344. bölüm yeni fragmanını izlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine’de Jagdish Ganga’nın mektubunu okurken gözyaşlarına hakim olamar. Her yerde Ganga’nın hayalini görmeye başlayan Jagdish, onu aklından çıkarması gerektiğini düşünür. Ancak bu hiç de düşünüldüğü kadar kolay olmaz.

İkimizin Yerine 343. bölüm fragmanı

Sanchi Jagdish’i arar ve aralarında sorun olup olmadığını sorar. Jagdish ailesine verdiği sözden dolayı Sanchi’yle düzgün konuşmaya çalışır. Ailesini yeniden hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Jagdish, Ganga’yla olan iletişimini azaltmaya karar verir. Ganga, Jagdish’in bu davranışına bir anlam veremez ve bir an önce Jedsar’a geri dönmek ister.

İkimizin Yerine dizisinin yeni fragmanında Jagdish çantasındakileri dolabına yerleştirirken Ganga’nın mektubunu buluyor ve okumaya başlıyor. Ganga onun için çok duygusal bir şiir yazmıştır. Jagdish şiiri okurken hayalen Ganga’yı gözlerinde canlandırıyor. Hayali Sanchi’den gelen telefonla kesintiye uğruyor. Sançi gidince bizi hemen unuttun diyor. Jagdish çok meşgul olduğu için aramadığı için özür diliyor. Sanchi gece kendimi tutamadım bu davranışımdan dolayı gittiğini düşündüm diyor. Jagdish hayır diyor o yüzden ayrılmadım.

İkimizin Yerine yeni bölüm özeti

Sumitra mutfakta bir şeyler yaparken Gehna geliyor ve onun çok üzgün olduğunu görüyor. Jagdiş yüzünden Bairon ile tartıştığını Basant’dan dinlediğini hatırlıyor. Onu neşelendirmek için birlikte değişik şeyler yapmayı öneriyor.

Ancak Sumitra yeni bölümde “Mutfağı tek başına idare edemeyeceği mi düşündün” diyerek tepki gösteriyor. Gehna gereksiz yere endişelendiğini belirterek Jagdish’in yanlış bir şey yapmayacağını söylüyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz