Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 344. bölüm fragmanı yayınlandı! 17 Ağustos Cumartesi yeni fragmanını izle

İkimizin Yerine 344. bölüm fragmanı yayınlandı! 17 Ağustos Cumartesi yeni fragmanını izle

İkimizin Yerine dizisinin 344. bölüm fragmanı yayınlandı. Peni bölüm fragmanında Ganga’nın yaptığı hataya şahit olacağız. Şiv Anandi’nin saçına gül takarak onu mutlu eder.

Ganga Jetsar’a dönüp hastanede çalışmayı beklemektedir. Jagdish ise Jaipur’da büyük bir bakımevinde çalışmanı istiyorum diyerek Ganga’yı haya kırıklığına uğratır.

İkimizin Yerine 344. bölümde neler olacak? Jagdish Sanchi’ye lisansını bitirdiği için işe girip girmeyeceğini sorar. Sanchi ise yakınca bir cerrahla evleneceğini bu yüzden çalışmasına gerek olmadığını belirtir. Jagdish ise bu duruma karşı çıkar.

İkimizin Yerine 344. bölüm fragmanı

Sanchi evlendikten sonra Jagdish’in çalıştığı hastanede genel müdür olarak işe başlayacağını söyler. Jagdish buna inanmaz. Jagdish’e göre bunu en iyi Ganga yapabilir.

Ganga’ya kafayı takmış olan adamsa soluğu Ganga’nın yaşadığı yerde alır. Niyetini belli etmez ve sevgi dolu biri gibi tanıtır kendisini. Ganga kısa sürede Jetsar’a döneceğini söyler.

Jagdish Ganga’ya hastanede değil bir bakımevinde iş bulduğunu söyler. Ganga kendisine kafayı takan adamın iş teklifini kabul ettiği için pişman mı olacaktır?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz