Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 455. bölüm fragmanı yayınlandı! Cuma günü yeni fragmanda neler olacak?

İkimizin Yerine 455. bölüm fragmanı yayınlandı! Cuma günü yeni fragmanda neler olacak?

İkimizin Yerine 455. bölüm fragmanı yayınlandı. Anup’un suçunu üstüne alan Alok hapisten çıkabilecek mi? Yeni bölüm fragmanı aynı zamanda Anandi’nin karşısına çıkan kadının gizemine odaklanıyor.

İkimizin Yerine 456. bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi günü dizide neler olacak. Yeni fragmanı için tıklayın.

İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanında Anup suçunu kabul ederek Alok’u hapisten çıkarır. Anandi ise bir kız çocuğunun evlendirileceğini öğrenir ve engel olmak için harekete geçer.

İkimizin Yerine 455. bölüm fragmanı izle

Dadisa’nın sınav zamanı gelir çatar. Dadisa bu yüzden çok gergindir. Karne zamanı sınıf ikincisi olduğunu öğrenen Dadisa çok sevinir. Öte yandan Anup’un suçlu olduğu ortaya çıkar ve Alok serbest kalır. Alok Anup’u hapisten çıkarmak için uğraşırken Anup onun Singapur’a taşınmasını ister.

Kishor ise oğullarının barıştığını düşünürken Alok’un Singapur’a gitmesiyle yıkılır. Anandi arabayla yolda giderken karşısına bir kadın çıkar. Anandi arabadan hemen iner ve baygın haldeki kadının kendine gelmesini sağlar. Kendine geldiğinde küçük kızının rızası olmadan evlendirileceğini söyleyen kadın Anandi’den yardım ister. Anandi kadına yardım edecek mi?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz