Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Pazartesi günü neler olacak?

İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Pazartesi günü neler olacak?

İkimizin Yerine 456. bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi fragmanında neler yaşanacak, yeni fragman bu konuda önemli bilgiler veriyor.

İkimizin Yerine 459. bölüm fragmanı yayınlandı. Salı günü yeni bölümde neler olacak?

Yeni fragman Anandi’nin Nandini’yi kurtarıp kurtaramayacağı sorusuna odaklanıyor. Damadın babası Nandini’yi kaçırır Anandi ise onlardan kurtulmak için büyük çaba harcar.

İkimizin Yerine yeni fragmanı

İkimizin Yerine’de bugün Anandi küçük kızı kurtarır. Fakat Anandi Nandini’yle birlikte çatışmadan kaçmak isterken damadın babası yollarını keser. Anandi Nandini’yi kurtarabilecek mi?

Anandi polisle birlikte küçük kız çocuğunun evlendirilmek istendiği düğünü basar. Damadın babası kızı vermemek için direnir ve silahla ateş açar. Anandi çıkan çatışmada Nandini’yi de alıp kaçmak ister. Fakat karşısına silahlı adamlar çıkar. Damadın babası da gelir ve Anandi’yi köşeye sıkıştırır. Anandi onlardan kurtulmak için elinden geleni yapsa da başarılı olamaz. Damadın babası Nandini’yi alıp kaçırır. Anandi peşlerinden gitse de onları yakalayamaz. Anandi ailesine haber verir. Anandi kızını kurtarabilecek mi?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz