Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı dizinin 474. bölümü hakkında önemli bir meseleye ışık tutuyor. Kamli’nin Gopal ile kaçması Nandini’nin hayatını nasıl şekillendirecek merak konusu.

İkimizin Yerine dizisinin 475. bölüm fragmanı da az önce yayınlandı.

İkimizin Yerine Çarşamba fragmanında Kamli Nandini’nin de yardımıyla Gopal ile kaçmayı başarır. Akira kızının kaçtığını duyunca ne yapacak?

İkimizin Yerine 474. bölüm fragmanı

Jagdish Anandi’nin gittiğini öğrenince öfkesini Ganga’dan çıkarır. Anandi’yi geri getirmek isteyen Jagdish onu ikna edemez. Anandi Jagdish’e Ganga’yla arasındaki sorunların farkında olduğunu ve ona iyi davranmasını söyler. Hatasının farkına varan Jagdish Ganga’nın yanına gider ve onun gönlünü almaya çalışır.

Yeni fragmanda Gopal Kamli’yi kaçırmayı başarır. Kamli’nin kaçtığı ortaya çıkınca evde büyük bir şok yaşanır. Akira kızının kaçtığını öğrenince ne yapacak?

Babası Puşkar’dan ata binmesini isterken Puşkar babasının binmesini istiyor. Onlar tartışırken Akira ve Harki geliyor ve panditin mahuratı yanlış söylediğini belirtiyorlar. Babası böyle bir hatayı nasıl yaparlar diye kızarken Akira düğünün akşam yapılması gerektiğini söylüyor.

Puşkar ailesinin panditi mahurat için doğru tarihi değiştirdiklerini ve bunu da Akira ailesinin panditi ile konuştuklarını anlatır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz