Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 487. bölüm fragmanı! Salı günü için yeni fragman yayınlandı

İkimizin Yerine 487. bölüm fragmanı! Salı günü için yeni fragman yayınlandı

İkimizin Yerine’de 487. bölüm fragmanı az önce yayınlandı. Yeni fragmanda Anandi’nin kayıp kızına babalık eden kötü adamın yarattığı tahribat giderek büyümektedir.

Salı günü yeni bölüm yayınlanacak. O bölümden önce yeni fragman yayına çıktı. Kamli pazara giderken Puşkar onunla gitmek için ısrar eder. Kamli gelebileceğini söyler. Geri dönerlerken Kamli kendilerini takip eden birisinin varlığını hissediyor. Arkasına döner ve bisikleti ile uğraşan bir adam görür. Urmila evde terör estirmeye devam ediyor. Akira onunla baş etmenin çok zor olduğunu düşünüyor. Nimboli Urmila’nın hareketlerine gülüyor. Akira Jagdiş’e yalakalık olsun diye onu arar.

İkimizin Yerine Salı günü fragmanında Telefonu Anandi açar. Akira ondan Jagdiş’i ister. Anandi donmuştur adeta. Akira neden sustunuz diye sorar ve Jagdiş’i vermesini ister. Anandi Jagdiş’e telefonu verirken rahatsız olmuştur. Akira Jagdiş’e Manu ile Poja’yı her tarafta aradıklarını söyler. Kamli ve Puşkar annesiye birlikte tapınağa giderler. Orada Kamli ve Puşkar’ı takip eden adam yeniden ortaya çıkar ancak yüzünü göstermez. Fırsatını bulunca da Puşkar’ı bıçağıyla yaralar.

Son bölümde neler yaşanmıştı?

İkimizin Yerine dizisinin 486. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda izleyenleri ne tür sürprizler bekliyor büyük merak konusu.

İkimizin Yerine fragmanı

İkimizin Yerine dizisinin bugünkü bölümünde Ganga, Manu ve Puja’nın evlendiğini duyunca adeta yıkılır. Anandi ve Jagdish Manu’yu bulmak için hemen harekete geçer. Yeni bölüm fragmanında Manu ve Puja yakalanacak mı?

İkimizin Yerine 486. bölüm özeti

Nandini Urvaşi’nin gerçek yüzüyle karşı karşıya kalır. Tüm işleri Nandini’ye yaptıran Urvaşi onu sürekli tehdit eder. Harki Nandini’yi sürekli azarlar ve ona hizmetçi gibi davranır. Öte yandan Manu’nun Puja’yla evlendiğini duyan Ganga yıkılır. Sürekli Puja’yı suçlayan Ganga göz yaşlarına boğulur.

Yeni fragmanda Anandi ve Jagdish onu sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamaz. Jagdish ve Anandi Manu’nun peşine düşer. Manu ve Puja yakalanacak mı?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz