Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 495. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 Ocak Çarşamba

İkimizin Yerine 495. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 Ocak Çarşamba

İkimizin Yerine dizisinin 495. bölüm fragmanı yayınlandı. 15 Ocak Çarşamba günkü bölüm hakkında önemli ipuçlarının özet halinde verildiği yeni fragmanda büyük sürprizler var.

İkimizin Yerine çarşamba fragmanında izleyenlerin merak ettiği şu soru yanıt buluyor: Puşkar’ı bekleyen büyük sürpriz ne?

İkimizin Yerine dizisinin 16 Ocak Perşembe fragmanı yayınlandı. İzlemek için tıklayın.

İkimizin Yerine 495. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine’de bugün Kamli Nandini’yi birkaç günlüğüne kendi evine götürmek ister. Puşkar ise düşmanlarının odağına girer. Puşkar’ı bekleyen sürpriz ne? Çünkü Puşkar’ı öldürmek isteyen düşmanları onun yanına gizlice adamlarını yerleştirir.

İkimizin Yerine 495. bölüm özeti

Kamli uzun süre sonra babasının evine ziyarete gelir ve Nandini’nin birkaç günlüğüne kendisiyle birlikte gelmesini ister. Akira bunu istemese de dünürlerinin yanında kabul etmek zorunda kalır. Kamli ailesine karşı temkinli davranır ve onların geçmişte yaptıklarını unutmadığını ima eder. Kamli’nin kayınbabası Puşkar ise büyük bir tehlike altındadır.

Yeni fragmanda Puşkar’ı öldürmek isteyen düşmanları onun yanına gizlice adamlarını yerleştirir. Evine dönmek için yola çıkan Puşkar’ı nasıl bir sürpriz bekliyor?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz