Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 497. bölüm fragmanı! 17 Ocak Perşembe tarihli yeni fragman ...

İkimizin Yerine 497. bölüm fragmanı! 17 Ocak Perşembe tarihli yeni fragman yayınlandı

İkimizin Yerine 497. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı 17 Ocak Perşembe tarihli bölük hakkında merak edilen sorulara yanıt veriyor.

Komşular Mannu ve Pooja hakkında Vimla’nın evinde kalmaya geldiklerini konuşurlarken Pooja suyu almak için kuyuya gelir. Komşu ona Ganga’nın bütün gün çalıştığını ve Vimla’nın (Dadi) tüm işkencelerini üstlendiğini söyler. Pooja artık bu konularda Mannu’yu bu konuda bilgilendirmesi gerektiğini düşünür.

İkimizin Yerine 497. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine’de bugün Puşkar’ın ailesi vefat eder ve tüm mal varlıkları Kamli’ye kalır. Bunu öğrenen Akira kızının elinden tüm mirası almaya çalışır. Kamli Akira’nın yalanına inanacak mı?Puşkar’ın düşmanları amaçlarına ulaşıp onun ailesini hayatlarını kaybetmesini sağlar.Nandini ve Kamli bu kazadan sağ çıkar.

Yeni bölüm fragmanı Ailesinin evine geri dönmek zorunda kalan Kamli çok üzülür. Urmi’nin ailesi onu ziyarete gelir. Urmi ve Nandini’nin çok iyi anlaştığını gören annesi çok şaşırır. Akira tüm mal varlığının Kamli’ye kaldığını öğrenince ona daha iyi davranmaya başlar. Onun malına göz diken Akira amacına ulaşabilecek mi?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz