Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 501. bölüm fragmanı yayınlandı! 21 Ocak Salı fragmanı

İkimizin Yerine 501. bölüm fragmanı yayınlandı! 21 Ocak Salı fragmanı

İkimizin Yerine dizisinde 501. bölüm fragmanı yayınlandı. Nandini’nin ifadesini bilerek yanlış alan ve öğretmenin suçlu görünmesini sağlayan kötü polisleri gerçek yüzü bu bölümde ortaya çıkacak mı?

İkimizin Yerine 21 Ocak Salı fragmanında Nandini’nin başına gelenler nedeniyle Akira’ya meydan okuyan köy öğretmeninin başına gelenlere şahit oluyoruz.

İkimizin Yerine’de bugün Akira belediye seçimleri için çalışırken köy öğretmeni ona Kundan’ın yaptıklarını bildiğini söyler. Polis ise Nandini’nin ifadesini tekrar alır. Harki Nandini’nin gerçekleri anlatmasını engelleyebilecek mi?

İkimizin Yerine 500. bölüm fragmanı

Kamli kendisini döven adamları babasının tuttuğunu öğrenince şok olur ve Kundan’ın yaptıklarını açığa çıkarır. Nandini’nin başına gelenleri öğrenen köy öğretmeni Akira’nın karşısına çıkıp hesap sorar.

Yeni bölüm fragmanında Akira oğlunun yaptıklarının yayıldığını duyunca paniğe kapılır ve Nandini’nin iyiliği için öğretmene bunu kimseye anlatmamasını söyler. Polis yeniden Nandini’nin ifadesini almak ister. Harki’nin uğraşlarına rağmen Nandini polise yaşadıklarını anlatabilecek mi?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz