Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı: Anandi'yi kim kurtarıyor?

İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı: Anandi’yi kim kurtarıyor?

İkimizin Yerine (13 Mayıs Pazartesi) yeni bölüm fragmanı: Evli olmasına uzun zamandır mutsuz ve yalnız berhayat yaşamak zorunda kalan Anandi sonunda tepkisini gösterdi. Ananda, kendisinden boşanmak için ailesinden para isteyen Jagdish’e tokat attı. İkimiz Yerine yeni bölüm fragmanı pek çok sorunun yanıt bulduğu ipuçlarını gösteriyor. Köy artık ilçe oluyor. Bakanlık Anandi için bir yazı gönderdi. Yeni kaymakamın gelişi köyü nasıl etkileyecek?

İkimizin yerine yeni bölüm fragmanı 13 Mayıs Pazartesi

Gauri’nin kötü emellerine alet olan Jagdish, Ananda ile boşanmak için ailesinden para istemişti. Bunu duyduğu an büyük bir hayal kırıklığı yaşayan, paraya ilişkisinin satıldığını düşünen Ananda, Jagdish’ten intikamını bir tokatla aldı. Ananda, “Hala benimle evliyken başkasıyla ikinci bir evlilik yaptın. Sana dava açma hakkım var.” diyerek Jagdish’in gözünü korkuttu.

Yeni kaymakam kim?

İkimizin Yerine dizisinin yeni bölüm fragmanında Bakanlıktan Anandi’ye özel bir mektup gönderildi. Onun sayesinde köyleri ilçe oldu. Kutlamalar sırasında bindiği fayton kontrolden çıkan Anandi’yi kim kurtaracak? Yeni kaymakamın gelişi dizinin gidişatına büyük etki yapabilir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz