Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 258. bölüm fragmanı izle: Perşembe günü fragmanı

İkimizin Yerine 258. bölüm fragmanı izle: Perşembe günü fragmanı

İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı izle. Perşembe günü fragmanı yayınlandı. Kanal 7’de pek çok Hint dizisi yayınlanıyor ancak hiçbiri İkimizin Yerine kadar popüler değil. Dolayısıyla İkimizin Yerine için yayınlanan her yeni bölüm fragmanı büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Kanal 7’nin gündüz kuşağına damga vuran dizisi İkimizin Yerine 258. bölüm fragmanı yayınlandı.

İkimizin Yerine dizisinin 259. bölüm fragmanı yayınlandı. İzlemek için tıklayın.

İkimizin yerine Perşembe günü fragmanı

Sonunda Anandi ile Jagat için boşanma günü geldi çattı. Anandi onca yılını birlikte paylaştığı Jagat için, karşılığında ne kadar çok kötülük görmüş olursa olsun yine de gözünden bir damla yaş döktü.

Kaymakam Şiv’in Anandi’ye aşkı her geçen gün daha da büyürken Anandi Perşembe günü yayınlanan bölümde bütünüyle boşanma davasına odaklanacak.

Şiv ile Jagat ilk kez karşılaşacak

Anandi’nin yeni aşkı kaymakam Şiv ile eski eşi Jagat köy çarşısında ilk kez karşılaşacak. Bakalım bu karşılaşmada neler yaşanacak?

257. bölümde neler olmuştu?

İkimizin Yerine 257. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Çarşamba günü yayınlanacak bölüm öncesi fragman yayınlandı. Kalyani evinde kaymakam Şiv için bir doğum günü partisi düzenledi. Anandi ile Şiv dans ettiği sırada Kalyani Şiv’e “Anandi ile evlenecek misin” diye sordu. Aldığı yanıt ‘evet’ oldu.

İşte İkimizin Yerine Çarşamba günü fragmanı

Şiv sonunda Anandi’den hoşlandığını ve evlenmek istediğini açıkladı. Ancak mesele bu kadar kolay hallolmayacak. Şiv’den hoşlanan başka biri Anandi’yi arayıp gerçekleri anlatır. Kalyani’nin kendisi için Şiv ile konuştuğunun öğrenen Anandi çok kızar.

İkimizin Yerine 256. bölümde neler oldu?

İkimizin Yerine 256. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenlerin her gün büyük bir ilgiyle takip ettiği Kanal 7’nin Hint dizisi İkimizin Yerine’de yeni fragman zamanı.

İkimizin Yerine 256. bölüm fragmanı salı günü yaşanacaklar konusunda önemli ipuçları sunuyor.

İkimizin Yerine 256. bölüm fragmanı

Anandi ile Şiv için evlilik çanları çalmaya başladı. Kalyani mutlu haberi aile halkına duyurur. Kaymakam Şiv’in Anandi ile evlenmeyi kabul ettiği haberi ilçede büyük bir hızla yayılır. Ancak Anandi bu evlilik konusunda ne düşünmektedir. İkimizin Yerine 256. bölüm fragmanı salı günü yaşanacaklar konusunda önemli ipuçları veriyor.

Son bölümde neler olmuştu?

Uzun süren işsizliğinin ardından yeni bir iş bulduğuna sevinan Jagat hastanede Gauri’nin asistanı olduğunu öğrenince hayatının şokunu yaşadı. Jagat içni artık hayatını sorgulama ve hatalarıyla yüzleşme zamanı geldi.

Daha önce Gauri’ye onu kıskandığını itiraf eden Jagat içindeki aşağılık kompleksine bir türlü engel olamaz.

Anan ile kaymakam Şiv her geçen gün daha da yakınlaşırken Şiv’in hastalanması ikisi arasındaki ilişkiyi bir başka boyuta taşır.

Öte yandan okula gelmeyen kız öğrencisinin ailesi tarafından evlendirileceğini öğrenen ve buna karşı çıkan Anandi’nin imdadına kaymakam Şiv yetişir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz