Ana SayfaMagazinİkimizin Yerine 276. bölüm yeni fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 276. bölüm yeni fragmanı yayınlandı

İkimizin Yerine 276. bölüm yeni fragmanı izle. Jagat yine ne tür kötü planlar yeşimde? Anandi’nin Şiv’i zor durumda bırakmak için yaptığı planlar, Kalyani’nin ailesinde Nandu ile Genha arasında geçen restleşme ve Şiv’in hayatını sonsuza kadar değiştirebilecek olan o son Hamel… İkimizin Yerine dizisi yeni fragmanı 276. hakkında önemli ipuçları veriyor.

İkimizin Yerine 277. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Saat tam 17:30’da her gün yeni bölüm fragmanı bu sayfada yayınlanır.

İkimizin Yerine 276. bölüm fragmanı – Pazartesi günü

Jagat önceki bölümlerde Şiv’in ofisinde çalışmak izin istemiz ve bir şekilde Bhim bilgisayarını ele geçirip bir demiryolu projesinde gizlice değişiklikler yapmıştı. Bhim bütün bunlardan habersiz şekilde Şiv’i derinden etkileyecek olan demiryolu projesini ülkenin bakanına yollar.

Menakşi ile hala Anandi’nin eski sevgilisi Jagat’ı bir şekilde desteklemeye devam ettiğini düşünmektedir. Şiv Nandu ile Jagat arasında geçenleri Anandi’den değil de Jagat’tan öğrenmiş olsa bu duruma hiç kızmaz.

Köylülerin ve ailesinin gözünü boyamak için varını yoğun ortaya koyan Jagat’ı çalışırken gören Kalyani “Böyle giderken yasın zamanda bağışlanıp aileye geri döneceksin” diyerek torununu umutlandırır.

İkimizin Yerine Pazartesi günü fragmanı

Jetsar’da çocuklar birer birer hastalanır. Bunun nedeninin köydeki salgın hastalık olduğu ortaya çıkar. Kalyani ve Bairon Jagat’ın da çocukların tedavisine yardımcı olmasını ister.

Uğurlu günleri

Dadisa ve Menakşi bir kez daha rahibe giderek Şiv ve Anandi için uğurlu günün sorar. Rahip ise Divali bayramını işaret eder. Bu güne kadar hiçbir şey yapmayın uyarısında bulunur.

Salgın hastalığa yakalanan Nandu’yu kucağında eve kadar götüren ve kimsenin bulaşıcı hastalığa yakalanmaması için herkesi aşağı indiren Jagat’ın aklında ne hinlikler dolaşmakta?

Eve gelince Jagat Nandu’nun başında tek gören Bairon bu duruma oldukça sinirlenir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz