Ana SayfaMagazinİlayda Alişan ile Halit Özgür Sarı sevgili mi? Masumiyet Eda ile Kardeşlerim...

İlayda Alişan ile Halit Özgür Sarı sevgili mi? Masumiyet Eda ile Kardeşlerim Halit aşk yaşıyor iddiası

İlayda Alişan ile Halit Özgür Sarı sevgili mi? Masumiyet Eda ile Kardeşlerim Halit aşk yaşıyor iddiası! Masumiyet dizisinin Ela'sı İlayda Alişan'ın Kardeşlerim dizisinin Kadir'i Halit Özgür Sarı ile aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

İlayda Alişan ile Halit Özgür Sarı sevgili mi? Masumiyet Eda ile Kardeşlerim Halit aşk yaşıyor iddiası! Masumiyet dizisinin Ela’sı İlayda Alişan’ın Kardeşlerim dizisinin Kadir’i Halit Özgür Sarı ile aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

İlayda Alişan ile Halit Özgür Sarı sevgili mi

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Serkan Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Masumiyet dizisinin Ela karakterine hayat veren 25 yaşındaki güzel oyuncu İlayda Alişan,  gönlünü Kardeşlerim dizisi Kadir’i 28 yaşındaki Halit Özgür Sarı’ya  kaptırdığı konuşuluyor.

İki başarılı genç oyuncu sosyal medya da başka isimler ile anılırken gündeme ilginç bir aşk iddiası düştü.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre; İlayda Alişan, Halit Özgür Sarı ile aşk yaşadığını iddia edildi. “Şampiyon” dizide iki aşığı oynayan çiftin, birlikteliklerinin duyulmaması için sosyal medyadan birbirlerini takip etmedikleri söylendi. Çiçeği burnunda sevgililerin, görüntülenmemek için Alişan’ın yeni evinde bir araya geldikleri de iddialar arasında.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri