Ana SayfaMagazinİlyas Tetik intihar mı etti? İlyas Tetik neden intihar etti?

İlyas Tetik intihar mı etti? İlyas Tetik neden intihar etti?

İlyas Tetik intihar mı etti? İlyas Tetik neden intihar etti? Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik'in ölüm haberi sanat camiasını yasa boğdu. Ünlü Keman virtüözü İlyas Tetik'in intihar ettiği ortaya çıktı.

İlyas Tetik intihar mı etti? İlyas Tetik neden intihar etti? Ünlü kemanist ve besteci İlyas Tetik’in ölüm haberi sanat camiasını yasa boğdu. Ünlü Keman virtüözü İlyas Tetik’in intihar ettiği ortaya çıktı.

İlyas Tetik intihar mı etti

Ünlü Keman virtüözü İlyas Tetik, Sarıyer’deki evinde intihar etti. İlyas Tetik, ailesi tarafından bulundu. Ailesi ambulans ve Polis ekiplerine haber verdi. Sarıyer Asayiş Büro ve Olay yeri İnceleme ekipleri Tetik’in evinde ve evin bulunduğu sokakta incelemelerde bulundu.

Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Müslüm Gürses, Ebru Gündeş, Ahmet Kaya gibi ünlü şarkıcıların albüm çalışmalarına da destek veren İlyas Tetik’in ölümü müzik dünyasını yasa boğdu.

İlyas Tetik neden intihar etti

Ünlü Keman virtüözü ve Besteci kemanisti İlyas Tetik’in geçim sıkıntılarından dolayı Sarıyer’deki evinde intihar ettiği öğrenildi. Muazzez Ersoy, geçtiğimiz günlerde İlyas Tetik ile bir video çekip paylaşmıştı.

Uzun yıllardır birlikte çalışan Ersoy ve Tetik birlikte bir şarkı çaldıktan sonra Ersoy.”Çok özleştik, sizlerde özlediniz bizlerde özledik. Öyle değil mi İlyas” diyerek İlyas Tetik’e yöneltiği soruya Tetik derin bir ah gibi “çok” cevabı veriyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri