Ana SayfaSporİngiltere San Marino canlı izle

İngiltere San Marino canlı izle

İngiltere San Marino canlı izle. Dünya Kupasında İngiltere-San Marino takımları karşılaşacak. İngiltere Wembley Stadyumunda San Marino’yu konuk edecek. İngiltere-San Marino maçı Sport TV’de naklen yayınlanacak.

İngiltere San Marino canlı izle. Dünya Kupasında İngiltere-San Marino takımları karşılaşacak. İngiltere Wembley Stadyumunda San Marino’yu konuk edecek. İngiltere-San Marino maçı Sport TV’de naklen yayınlanacak.

İngiltere San Marino canlı izle

88 ‘
Benjamin Chilwell’in (İngiltere) defans oyuncunun meydan okumasıyla düşmesinin ardından CEZA İTİRAZI. Tüm oyuncular hakemi kovalar ama hakemin cezası ile ilgilenmez. Oyun devam ediyor.
83 ‘
 
Hedef! Phil Foden bunu kutunun kenarındaki Ollie Watkins’e (İngiltere) kaydırır ve büyük bir çabayla sol alt köşeyi bulur. Puan 5: 0’dır.
79 ‘
 
Franco Varrella, Filippo Berardi’nin yerine geçmeye karar verdi ve yerine Alessandro D’Addario (San Marino) geldi.
79 ‘
 
İşte değişiklik. Lorenzo Lunadei sahayı terk etti ve yerine Mattia Giardi (San Marino) oyuna girdi.
77 ‘
Jesse Lingard (İngiltere) kutuya umut verici bir çarpı işareti koyar, ancak onaylanmıştır.
73 ‘
Kieran Trippier (İngiltere) rakip oyunculardan birinin formasını çekti ve Kirill Levnikov faul için düdük çaldı. San Marino’da bir serbest vuruş var.
73 ‘
Kieran Trippier (İngiltere) rakip oyunculardan birinin formasını çekti ve Kirill Levnikov faul için düdük çaldı. San Marino’da bir serbest vuruş var.
73 ‘
Jude Bellingham (İngiltere), kanattan ortasına sıkıştığında iyi bir fırsat yakaladı, ancak penaltı noktasından yaptığı vuruş yeterince doğru değildi ve top sağ direğin birkaç inç genişliğine gitti.
72 ‘
James Ward-Prowse (İngiltere) tehlikeli bir pozisyonda serbest vuruştan direkt şut gönderir. Top sol üst köşeye doğru ilerliyor, ancak kaleci onu reddetmek için hızlı bir kurtarış yapıyor.
71 ‘
 
Hakem oyuncu değişikliği zamanının geldiğini işaret eder ve Michael Battistini (San Marino), Enrico Golinucci’nin dinlenebilmesi için sahaya gelir.
70 ‘
Ollie Watkins (İngiltere) bir pas attı ama savunmacılardan biri pas attı.
67 ‘
Jude Bellingham (İngiltere) bir defans oyuncusunun dikkatini sarsıyor ve orta mesafeden kalenin ortasına doğru uçmasına izin veriyor, ancak Elia Benedettini rahat bir kurtarış yapmak için iyi bir konumda.
66 ‘
İngiltere, bir veya iki dokunuş geçişi kombinasyonunu değiştirerek oyunun temposunu yavaşlattı. Rakip oyuncuları şu anda bunu çok zor buluyorlar, topsuz koşmayı fiziksel olarak çok talep ediyorlar.
61 ‘
Benjamin Chilwell (İngiltere) yan hakem tarafından ofsaytta yakalanıyor ve çok yakın bir çağrı olmasına rağmen doğru karar gibi görünüyor.
58 ‘
 
James Ward-Prowse’den (İngiltere) ortaya çıkan köşe boşa çıkıyor.
57 ‘
Jesse Lingard (İngiltere) isabetli bir pas aldıktan sonra kutunun kenarından bir şut atıyor. Elia Benedettini, çabanın sağ alt köşeye uçmasını engellemek için çarpıcı bir kurtarış yapıyor.
55 ‘
 
Franco Varrella bir değişiklik yapmaya karar verdi. Marcello Mularoni (San Marino) Jose Hirsch’in yerini aldı.
55 ‘
 
Teknik direktör bir değişiklik yapmaya karar verdi ve Andrea Grandoni sahadan çıkıp yerine Luca Ceccaroli (San Marino) geldi.
53 ‘
 
Hedef! Dominic Calvert-Lewin (İngiltere), Jesse Lingard’dan gelen bir pasın sonunda kendini kutunun içinde biraz boşluk bulur ve ardından topu alçaktan ağın ortasına gönderir. 4: 0.
53 ‘
 
İngiltere’den ortaya çıkan set, savunan oyunculardan biri tarafından rahat bir şekilde durduruldu.
51 ‘
Conor Coady (İngiltere) bu sakatlık korkusundan sonra yine iyi hareket ediyor.
50 ‘
 
Conor Coady (İngiltere), acı verici hareketleriyle açıkça tıbbi yardım istiyor. Yarasının boyutu henüz keşfedilmedi.
50 ‘
Tyrone Mings (İngiltere) rakibi tarafından faul yapıldığını düşünüyor, ancak hakem onu ​​faul yapan ve diğer takıma serbest vuruş veren kişi olarak görüyor.
46 ‘
 
Mason Mount için oyun bitti. İkinci yarıda Jude Bellingham (İngiltere) var.
46 ‘
 
Gareth Southgate bir değişiklik yapar. İkinci periyodun başında John Stones’un yerine Tyrone Mings (İngiltere) geliyor.
46 ‘
 
İşte devre arası aradan sonra bir değişiklik. Reece James’in yerini Kieran Trippier (İngiltere) aldı.
46 ‘
 
Gareth Southgate devre arası oyuncu değişikliği yapıyor. Raheem Sterling’in yerine Phil Foden (İngiltere) geliyor.
45 + 1 ‘
 
Bugünkü maçın ilk yarısı yeni bitti.
43 ‘
Jesse Lingard (İngiltere) kesin bir pas alır ve kutunun içinde sol alt köşeye gelecek vaat eden bir grev göndermek için zaman verilir. Elia Benedettini niyetini tahmin ediyor ve onu güzel bir kurtarışla reddediyor.
43 ‘
Jesse Lingard (İngiltere) kesin bir pas alır ve kutunun içinde sol alt köşeye gelecek vaat eden bir grev göndermek için zaman verilir. Elia Benedettini niyetini tahmin ediyor ve onu güzel bir kurtarışla reddediyor.
43 ‘
Uzun mesafeden San Marino’nun kullandığı serbest vuruş defans oyuncularından biri tarafından kesildi.
39 ‘
 
James Ward-Prowse (İngiltere) korner kısa çalışır.
39 ‘
Jesse Lingard (İngiltere) bir pasla bağlanır ancak kutunun kenarından şutunun engellendiğini görür.
38 ‘
 
San Marino korneri aldı, ancak gol atma umutları savunmanın güzel bir açıklığıyla sona erdi.
35 ‘
Kısa bir geçiş, kutunun kenarındaki dönümlük bir alanda Jesse Lingard’ı (İngiltere) bulur ve zafere gitmeye karar verir. Çabaları tüm dünyayı arıyor ama sadece sol direği geçiyor.
34 ‘
Benjamin Chilwell (İngiltere), takım arkadaşlarından birini iyi bir yüksek pasla bulmaya çalışır, ancak savunma çabayı durdurmak için iyi tepki verir.
31 ‘
 
Bu bir gol! Raheem Sterling (İngiltere), çok sayıda zorluğun içinden geçerken mükemmel hızlı ayaklar ve top sürme sergiliyor ve saptırılan ve mahsur kalan Elia Benedettini’nin yanından geçen kutunun içinden bir şut atıyor. 3: 0.
28 ‘
Benjamin Chilwell’in (İngiltere) topu savunmanın ötesine göndermeye yönelik bir başka girişimi de engellendi ve güvenli bir yere bırakıldı.
25 ‘
Ne boş bir şanstı! Kutuya kesin bir şekilde çarpıldığında, başlığı sol direğin dar bir şekilde genişleyen Dominic Calvert-Lewin’i (İngiltere) bulur.
25 ‘
 
James Ward-Prowse (İngiltere) ortaya çıkan köşe vuruşunda tehlikeli bir ortada sallanıyor, ancak takım arkadaşlarından hiçbiri defansı geçmeyi başaramadı.
24 ‘
Benjamin Chilwell (İngiltere) bir pası alır ve şansını orta mesafeden sol üst köşeye doğru dener, ancak Elia Benedettini buna eşittir ve kolay bir kurtarış yapar. İngiltere bir köşe kazandı.
23 ‘
Görünüşe göre Mason Mount (İngiltere) bu mücadeleyle kırmızı gördü. Kirill Levnikov sahada böyle bir davranışa tahammül etmeyecek ve faul için darbe yapacak. San Marino’da bir serbest vuruş var.
21 ‘
 
Dominic Calvert-Lewin (İngiltere) filenin arkasını bulur ve maç kağıdına geçer.
20 ‘
Raheem Sterling (İngiltere) kutunun kenarından kesin bir pas alır ve çabasını sol direğin inç genişliğinde büker.
19 ‘
Reece James’ten (İngiltere) bir çapraz saha pası isabetlilikten yoksun ve muhalefet topa sahip oluyor.
17 ‘
Uzun mesafeden San Marino’nun kullandığı serbest vuruş defans oyuncularından biri tarafından kesildi.
14 ‘
 
Hedef! James Ward-Prowse (İngiltere) isabetli bir pas atıyor ve hızlı bir şekilde sağdaki direğin içinde düşük bir çaba harcıyor.
13 ‘
John Stones (İngiltere) büyük bir fırsata sahip! Yükseltilmiş bir pası topladıktan sonra ceza sahası içinde bir şut için yer bulur ve topu dar bir şekilde üst direğe gönderir.
13 ‘
 
Benjamin Chilwell (İngiltere) köşede sallanıyor, ancak takım arkadaşlarından hiçbirini bulamıyor. Savunmacılardan biri, durumu netleştirmek için olağanüstü tepki veriyor.
12 ‘
 
Benjamin Chilwell (İngiltere) köşeyi alır ancak takım arkadaşlarından herhangi birini bulamaz. Top kolaylıkla tehlikeden kurtulur. Hakem düdüğünü çalar, İngiltere’ye köşe vuruşu verilir.
12 ‘
Jesse Lingard (İngiltere) akıllıca bir pas aldı ve orta mesafeden şut attı. Çekimi doğru gönderiye giriyor gibi görünüyor, ancak Elia Benedettini’nin başka fikirleri var ve harika bir kurtarış yapıyor.
11 ‘
Reece James (İngiltere), arka direğe aşırı çarpma ile kutudan bir ceset seçmeyi başaramadı.
9 ‘
Raheem Sterling (İngiltere), Jesse Lingard’ın ilk çaprazını yapıyor, ancak kafasını yakın mesafeden sol direğin hemen arkasına atıyor.
8 ‘
İngiltere, sahip olduklarından zevk alırken ayaklarını buluyor gibi görünüyor. Hücum oyuncularının büyük hareketi, savunucuların saldırıyı ayarlamasına izin verir.
5 ‘
Reece James (İngiltere) neredeyse kendini çok umut verici bir pozisyonda buluyor, ancak yan hakem tarafından ofsaytta işaretlendi.
5 ‘
Jesse Lingard (İngiltere) uzun bir orta pas atmaya çalışıyor, ancak savunma topu durdurmak için iyi yapıyor.
3 ‘
Jesse Lingard (İngiltere) bir ara top oynar ama onu aşar.
2 ‘
İngiltere, muhalefetin savunmasını açmayı bekleyen ve molada hızlıca vurmayı bekleyen birkaç kısa pas ve bir-iki geçiş yaparak harika takım çalışmasını sergiliyor.
1 ‘
 
Hakem düdüğünü çalıyor ve başlıyoruz.

İngiltere, bu Dünya Kupası Elemeleri kampanyasını açmak için rahat bir galibiyet bekleyecek ve bunun haklı bir nedeni var: Önceki altı Karşılaştırmada San Marino’ya karşı 5’ten fazla gol attılar ve kendi sahasında onlara karşı asla taviz vermediler! Her karşılaşmada iki yarıyı da kazandıktan sonra, İngiltere’nin son dört maçında (tüm rakiplere karşı) aynı HT / FT sonucuna sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Mikro devlete karşı bir başka kapanış, İngiltere’nin son altı yurtiçi uluslararası yarışmanın dördünde temiz bir sayfa tuttuğu göz önüne alındığında, tüm taraflara karşı ziyaretçilerinin çok üstünde sıralarda yer alması muhtemel görünüyor. Son dokuz iç saha fikstüründen sekizi 30. dakikadan önce gol gördüğü için erken harekete geçme şansı da yüksek.

San Marino’nun İngiltere’ye karşı tek golü, 1993’teki başlama vuruşundan 8,3 saniye sonra geldi ve WCQ tarihindeki en hızlı ikinci gol olmaya devam ederken, 24 uluslararası maçta sadece bir kez gol attığı için onları maç kağıdında görmek şaşırtıcı olurdu. Goller kesinlikle diğer tarafta gelecek, endişe verici bir şekilde, son beş maçın üçünde penaltı noktasından çekildiler.

Benzer şekilde sıralanan taraflarda oynadıkları UEFA Uluslar Ligi fikstürleri hariç olmak üzere, San Marino, son altı rekabetçi deplasman maçında 3’ten fazla gol yedi ve iki 9-0 vuruş dahil her biri ‘sıfıra’ kaybetti. Kaygı verici bir şekilde, Wembley’e önceki üç ziyaretin tümü, HT’de 2-0 geride kaldıktan sonra cevapsız beş veya altı gol yediklerini gördü.

Kadrolar

Maçın 11’leri

İngiltere: Calvert-Lewin D., Chilwell B., Coady C., James R., Lingard J., M. Mount, Phillips K., Papa N., Sterling R., Taşlar J., Ward-Prowse J

San Marino: Battistini M., Benedettini E., Berardi F., Brolli C., Golinucci E., Grandoni A., Hirsch J., Lunadei L., Nanni N., Palazzi M., Rossi D

İngiltere – San Marino maçı sakat ve cezalılar

İngiltere: Marcus Rashford (Şüpheli), Bukayo Saka (Şüpheli)

San Marino: Davide Simoncini (Cezalı)

İngiltere San Marino maçı hangi kanalda yayınlanacak?

İngiltere San Marino maçı maçı Sport TV’de naklen yayınlanacak.

İddia Oranları

İngiltere:

San Marino: 12.50

Beraberlik: 6.75

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri