Ana SayfaTürkiyeİnsanlar virüs nedeniyle yakınlarının cenazesine bile gidemezken Giresun'daki miting tepki çekti

İnsanlar virüs nedeniyle yakınlarının cenazesine bile gidemezken Giresun’daki miting tepki çekti

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Giresun'da düzenlediği mitingi koronavirüs üzerinden sert sözlerle eleştirdi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Giresun’da düzenlediği mitingi koronavirüs üzerinden sert sözlerle eleştirdi.

İnsanlar koronavirüsü nedeniyle hayatlarına zorunlu şekilde getirdikleri kısıtlamalara alışmaya çalışırken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Giresun’da düzenlediği miting tepkilere neden oldu.

İşte Selçuk Özdağ’ın o tepkileri

İnsanların virüs belasından cenazelerine bile gidemediği, anne babalarının ellerini öpemediği bu kasvetli günlerde şu görüntünün izahını kim yapabilir? Kimsenin sağlık çalışanlarımızın moralini bozmaya ve bu mücadeleye darbe vurmaya hakkı yoktur.

Dün aşağıdaki görüntünün izahını kim yapabilir diye sormuş, sağlık çalışanlarımızın moralini bozmaya ve bu mücadeleye darbe vurmaya hakkınız yoktur demiştik.İzahını yapamadıkları her konuda yaptıkları tek şeyi yapıyorlar. Karartma ve yasaklama.! Hangi veriyi kimden saklıyorsunuz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri