Ana SayfaSporInter Udinese özet izle! 5-1 Serie A Inter Udinese maçı geniş özet...

Inter Udinese özet izle! 5-1 Serie A Inter Udinese maçı geniş özet ve goller izle

Inter Udinese özet izle. Serie A’nın 38. Haftasında Inter ile Udinese karşı karşıya geliyor. Karşılaşma Inter’in ev sahipliğinde San Siro Stadyumu’nda gerçekleşiyor.5-1 Serie A Inter Udinese maçı geniş özet ve goller izle.

Inter Udinese özet izle

90 + 1 ‘
Hakem bu maçı bitirmek için son kez düdüğünü çalar.
90 ‘
Roberto Pereyra’dan (Udinese) ceza sahasına yapılan çaprazın, takımı için bir gol atma fırsatı yaratması için daha isabetli olması gerekiyordu.
88 ‘
Luca Gotti bir oyuncu değişikliği hazırlar. Walace, Martin Palumbo (Udinese) ile değiştirilir.
88 ‘
Teknik direktör oyuncu değişikliği yapmaya karar verdi ve Juan Musso sahadan çıktı ve yerine Manuel Gasparini (Udinese) geldi.
88 ‘
Ashley Young (Inter), herhangi bir soruna yol açmayan bir haç üzerinden atlar.
83 ‘
Udinese ofsaytta.
82 ‘
Christian Eriksen (Inter) ortaya çıkan set parçasını kırbaçladı ama temizlendi.
81 ‘
Fernando Llorente (Udinese) alanın kenarından bir şut çekiyor, ancak zararsız bir şekilde sağ direğe gidiyor.
79 ‘
HEDEF! Bu, Roberto Pereyra’nın (Udinese) yaptığı yerden filenin soluna yapılan harika bir vuruş ve kaleci Daniele Padelli’ye hiç şans tanımıyor!
79 ‘
Roberto Pereyra (Udinese) sorumluluğu üstlenecek ve zaten topu hazırlıyor.
78 ‘
İşte VAR kararı geliyor: CEZA Udinese’ye!
78 ‘
Oyunda bir mola var ve hakem Manuel Volpi, Udinese’nin VAR’ı kullanarak daha önceki ceza talebini kontrol edeceğini belirttiği için kulağında bir işaret olmalı. Bu ilginç olabilir!
78 ‘
Elbette bu, ceza sahasındaki Inter oyuncularından birinin hentbolu, ancak hakem sadece el sallıyor!
75 ‘
Jean-Victor Makengo (Udinese) ümit verici bir pozisyondan hedefi ıskalayarak topu sol direğin oldukça uzağına gönderiyor.
73 ‘
Bu ne şans! Romelu Lukaku (Inter), kanattan mükemmel bir haçı yakalarken büyük bir fırsatı boşa harcıyor. Üst direğin üzerine çıkan ceza noktasının çevresinden bir mermi başlığı üretir!
71 ‘
Top, kale ağzı içindeki kafa karıştırıcı bir durumdan sonra Romelu Lukaku’ya (Inter) doğru yol alır. Biraz boşluk bulur ve kolayca vücuduyla topa vurur ve skoru 5: 0 olarak değiştirir.

Top, kale ağzı içindeki kafa karıştırıcı bir durumdan sonra Romelu Lukaku'ya (Inter) doğru yol alır.  Biraz boşluk bulur ve kolayca vücuduyla topa vurur ve skoru 5: 0 olarak değiştirir.

71 ‘
Alexis Sanchez (Inter), grevinin yerine geldikten sonra altın bir fırsatı kaçırıyor!
70 ‘
Kutuya girildiğinde Fernando Forestieri (Udinese) işaretsiz olarak görülür. Dikkatlice kalenin ortasına doğru bir şut attı, ancak Daniele Padelli’nin muhteşem bir son hendek kurtarışı onu reddediyor.
69 ‘
Roberto Gagliardini (Inter) topu gole doğru vurmaya karar verir, ancak çabası defans oyuncularından biri tarafından engellendikten sonra kaleciyi tehdit edemez.
68 ‘
İşte bir değişiklik. Rodrigo De Paul gidiyor ve Luca Gotti, Jean-Victor Makengo’ya (Udinese) son taktik emirleri veriyor.
68 ‘
Romelu Lukaku (Inter) yaptığı faul nedeniyle cezalandırıldı. Manuel Volpi net bir görüşe sahipti ve düdüğünü çalıyor.
65 ‘
Andrea Pinamonti sahadan çıktı ve Alexis Sanchez (Inter) oyuna girdi.
64 ‘
Ivan Perisic (Inter), orta mesafeden sağ direğin içindeki kaleciyi geçen bir şut atmadan önce mükemmel bir pası yakaladı ve savunmayı yarıp geçti.

Ivan Perisic (Inter), orta mesafeden sağ direğin içindeki kaleciyi geçen bir şut atmadan önce mükemmel bir pası yakaladı ve savunmayı yarıp geçti.

63 ‘
Ashley Young (Inter) ceza sahasına bir çarpı işareti attı, ancak topu boğan Juan Musso’ya çok yakın.
62 ‘
Bir rakip, Samir (Udinese) tarafından yere düşürüldükten sonra ayağa kalkar. Manuel Volpi kayarak yapılan müdahaleyi gördü ve faul yaptı.
61 ‘
Kaleyi bulan şut – 6: 0.
59 ‘
İkame. Marvin Zeegelaar, Fernando Forestieri’ye (Udinese) yol açar.
58 ‘
Luca Gotti bir değişiklik yapmaya karar verir. Stefano Okaka’nın yerine Fernando Llorente (Udinese) geçecek.
57 ‘
Antonio Conte, Lautaro Martinez’in yerine geçmeye karar verdi ve yerine Romelu Lukaku (Inter) geldi.
57 ‘
Bunların hepsi Ivan Perisic’in (Inter) yeni bacaklarıyla değiştirilecek olan Achraf Hakimi’den olacak.
55 ‘
Hedef! Lautaro Martinez (Inter) iradeler savaşını kazanır ve Juan Musso’nun sol alt köşesine durdurulamaz bir ceza gönderir.

Hedef!  Lautaro Martinez (Inter) iradeler savaşını kazanır ve Juan Musso'nun sol alt köşesine durdurulamaz bir ceza gönderir.

55 ‘
Lautaro Martinez (Inter) onu almak için penaltı noktasına doğru ilerliyor.
55 ‘
Manuel Volpi düdük çaldı, Marvin Zeegelaar (Udinese) faul yaptı. Inter’e bir ceza verildi! Gol atmak için ne fırsat.
54 ‘
Christian Eriksen (Inter) köşeyi alır ancak onu yalnızca savunmacıların bir araya toplanmasına gönderir ve içlerinden biri iyi bir atış yapar.
53 ‘
Christian Eriksen (Inter) işaretçisini yener ve kutunun kenarından şimşek çakar. Juan Musso topu geç gördü ama filenin tavanına çıkmasını durdurmak için iyi bir iş çıkarıyor.
53 ‘
Lautaro Martinez (Inter), kutunun kenarından hedefte bir çatlak var, ancak barın üzerinde güvenli bir yere sürükleniyor.
53 ‘
Christian Eriksen’den (Inter) ortaya çıkan köşe temizlendi.
52 ‘
Lautaro Martinez (Inter) ağın çatısına doğru düzgün bir atış yapar, ancak Juan Musso güzel bir kurtarışla onu sekteye uğratır. Inter’e köşe vuruşu verildi.
51 ‘
Matias Vecino (Inter) ileriye doğru bir pas attı, ancak savunmacılardan biri pas attı.
46 ‘
Devre arası oyuncu değişikliği. Samir Handanovic artık katılmayacak ve Daniele Padelli (Inter) geliyor.
46 ‘
Her şey ikinci yarının başlangıcı için ayarlandı.
45 + 3 ‘
Manuel Volpi düdük çalarak ilk yarıyı bitirdi.
45 + 2 ‘
Christian Eriksen (Inter) serbest vuruştan gelecek vaat eden bir ortada sallanıyor, ancak savunmacılardan biri tehlikeyi önlemek için mükemmel bir iş çıkarıyor.
45 + 2 ‘
Manuel Volpi düdüğünü çalar ve Walace (Udinese) rakibini yere indirdikten sonra faul sinyali verir. Inter serbest vuruş yapacak.
45 ‘
Dördüncü hakem 2 dakika gösterir. ek süre.
44 ‘
Christian Eriksen (Inter) mükemmel serbest vuruş yeteneğini özellikle böyle bir mesafeden sergileyebilir. Çabası kalenin ortasına yönelik olsa da, kaleci kurtarış yapamaz ve topu dışarıda tutamaz.

Christian Eriksen (Inter) mükemmel serbest vuruş yeteneğini özellikle böyle bir mesafeden sergileyebilir.  Çabası kalenin ortasına yönelik olsa da, kaleci kurtarış yapamaz ve topu dışarıda tutamaz.

43 ‘
Hakem Manuel Volpi, Walace’ın (Udinese) yaptığı geziyi görür ve düdüğünü çalmakta tereddüt etmez. Inter, gol atma fırsatına yol açabilecek bir serbest vuruş kazanır.
42 ‘
Rodrigo De Paul (Udinese) tarafından çekilen ortaya çıkan köşe boşa çıkıyor.
41 ‘
Jens Stryger Larsen (Udinese) ceza sahasının içinden bir kafa vuruşu yapıyor, ancak topa düzgün bir şekilde vurmayı başaramıyor ve sağ direğe oldukça iyi uçuyor.
39 ‘
Stefano Sensi, sakatlık nedeniyle oyuna dahil oluyor. Antonio Conte, Christian Eriksen’e (Inter) bir şans veriyor.
38 ‘
Stefano Sensi (Inter), tıbbi tedavi görmek için sahayı terk etmek zorunda kalıyor ve ekibi, birkaç dakikalığına kısa bir adamla oynayacak.
34 ‘
Stefano Okaka (Udinese) bir faul yapar ve Manuel Volpi hemen bir serbest vuruş sinyali verir.
33 ‘
Roberto Pereyra (Udinese) korneri attı, ancak rakip savunma hazır ve güvenli bir yere topu uzaklaştırdı.
31 ‘
Her iki takım için de şut sayısı 2: 2’dir.
31 ‘
Ashley Young (Inter) ceza sahasına güzel bir top üretir ancak savunma oyuncusu araya girmeyi başarır ve rahatlıkla tehlikeyi önler.
29 ‘
Rodrigo De Paul (Udinese) kaleye doğru bir şut atıyor, ancak çabası hiç net değil ve çıtayı aşıyor.
28 ‘
Nahuel Molina (Udinese), takım arkadaşını kutunun dışından bir pasla bulmaya çalışır, ancak muhalefetin savunması hızlı tepki verir ve saldırıyı engeller.
26 ‘
Lautaro Martinez (Inter) rakibini düşürdükten sonra sarı kart gördü. Manuel Volpi’nin vermesi kolay bir karar vardı.
19 ‘
Matias Vecino’nun (Inter) topu defansın ötesine göndermeye yönelik bir başka girişimi de engellendi ve güvenliğe alındı.
17 ‘
Walace (Udinese) ceza sahasının içinden bir kafa vuruşu yapar, ancak topa düzgün bir şekilde vurmayı başaramaz ve sol direğin çok uzağına uçar.
15 ‘
Stefano Sensi’nin (Inter) korneri savunma tarafından temizlendi.
13 ‘
Stefano Sensi (Inter) serbest vuruşu kullanır ancak ilk savunma oyuncusu tarafından temizlenir.
13 ‘
Roberto Pereyra (Udinese) rakibini çok geç bir mücadele ile aşağı indirir. Inter’e bir serbest vuruş verilir.
8 ‘
Hedef! Ashley Young (Inter) ceza sahasının içindeki topa ulaşır, kaleciyi çizgisinden görür ve topu onun üzerinden ağın arkasına doğru kaldırır. 1: 0.

Hedef!  Ashley Young (Inter) ceza sahasının içindeki topa ulaşır, kaleciyi çizgisinden görür ve topu onun üzerinden ağın arkasına doğru kaldırır.  1: 0.

5 ‘
Jens Stryger Larsen (Udinese), takım arkadaşlarından birinin kafasını kutuya gelecek vaat eden bir çarpıyla bulmaya çalışır, ancak bir savunma oyuncusu saldırganları atlayarak tehdidi ortadan kaldırır.

İtalya Serie A’nın 38. Haftasında 2020-2021 Serie A şampiyonu Inter kendi sahasında Udinese’yi konuk ediyor. İki takım arasında sezonun ilk yarısında oynanan maç berabere sonuçlanmıştı. Bugün oynanan karşılaşma beIN SPORTS ekranlarında naklen yayınlanıyor.

Inter ve Udinese bugün 57. kez karşı karşıya geliyor. Geride kalan 56 karşılaşmada Inter’in 30, Udinese’nin de 12 galibiyeti bulunuyor. İkili arasındaki 14 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı.

Inter, Serie A’da 88 puanla lider konumundayken Udinese, 40 puanla 13. Sırada yer alıyor.

Ev sahibi ekipte Brozovic ve Darmian’ın kart cezaları sürüyor. Kolarov ise sakatlığı dolayısıyla Udinese karşısında forma giyemeyecek. Konuk ekipte de Tolgay Arslan, Braaf, De Maio, Deulofeu, Jajalo, Nestorovski ve Pussetto bu zorlu karşılaşmada forma giyemeyecek futbolcular arasında yer alıyor.

San Siro Stadyumu’nda gerçekleşen karşılaşmayı hakem Manuel Volpi yönetiyor. Volpi’nin yardımcılığını Luigi Rossi ve Giuseppe Perrotti yapıyor. Inter Budinese maçının dördüncü hakemi ise Daniel Amabile.

Inter Udinese maçı iddia oranları

Inter: 1.32

Udinese: 5.00

Beraberlik: 4.00

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri