İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesinde bulunan bir apartmanda yaşayan Afganlı kadın binanın 4. katından atlayarak intihara teşebbüs etti. İntihara girişiminde bulunan Afganlı park halindeki aracın üzerine düştü. 

İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan bir apartman dairesinde yaşayan Afgan uyruklu bir kadın intihara teşebbüs ederek binanın 4. katından atladı. O sarada binanın önünde park halinde olan tekstil aracının üzerine düştü. Aracın üzerine düşen kadın yarlı olarak hastaneye kaldırıldı.

Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Afganlının intihara kalkışmasından bir dakika önce tekstil firmasından malzeme yüklemesi için apartmanın önüne park eden araç sayesinde kadın ölümden kurtuldu. Kadının aracın üzerine düşmesi ile birlikte araç büyük zarar gördü. Düşmenin şiddetiyle aracın tekerleği patladı. 

Aracı binanın önünde park eden tekstil firması çalışanı Yusuf Ataç, “Aracımızla 7 top kumaş almak için çıkan aracın yerine hemen ben girdim. Kapıları açtım gelen kumaş topları arabaya atayım diye.

O esnada en üst 4. kattan Afgan uyruklu bir bayan atıyor kendini aşağıya. Büyük ihtimalle intihar  diyorlar. Allah’tan arabayı çektik o esnada arabanın üzerine denk geldi” dedi.  Ataç, arabanın yatak görevi görmesinin çok iyi olduğunu belirterek bu sayede kadının hayatının kurtulduğunu söyledi. Firma çalışanı, “4’üncü kattan gelirken tellere takıldı hızını biraz kesti. Çarpmanın şiddeti ile arabanın tekeri bile patladı, içindeki malzeme kırıldı. Araç olmasaydı muhtemelen hayatını kaybederdi” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here