Irina Gladkikh, 13 yaşındaki kızını pazarlamaya kalkıştı

Eski güzellik kraliçesi Irina Gladkikh, 13 yaşındaki kızının bekaretini satışa çıkardı. Gladkikh, 13 yaşındaki kızını satmak isterken Rus polisleri tarafından suçüstü yakalandı. Gladkikh, sorgusunun ardından tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Rusya’da kan donduran olay yaşandı. Rus eski güzellik kraliçesi Irina Gladkikh, şok edecek bir ilan verdi. 35 yaşındaki Gladkikh, daha henüz çocuk yaşta olan kızını satmak istedi. 13 yaşındaki kızının bekaretini satmak için ilanın veren  Gladkikh, polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. 


ÖZ KIZINI SATMAK İSTEDİ!

İlana bakanlar, annenin kızının bekaretini satışa çıkardığını gördü. Irina Gladkikh, 13 yaşındaki kızı için yaklaşık 25 bin dolar istiyordu. Eski güzellik kraliçesi kızıyla birlikte, planını gerçekleştirmek için Chelyabinsk kentinden Moskova’ya uçtu.

SORGUDA HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ!

Bir adamla buluşup iğrenç planını hayata geçirmek üzere Rusya’nın başkentinde polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Sorgu odasında her şeyi itiraf eden 35 yaşındaki Gladkikh, hapse atıldı.

Polis, güzellik kraliçesine yardım eden iki kadını da ortaya çıkardı. Suç ortaklarından Alina Kukanova, mahkemede cezası açıklanınca çığlık attı.

Rus basını, 13 yaşındaki kız çocuğu ile erkek kardeşinin büyükannelerinin yanına yerleştirildiğini bildiriyor. Büyükannenin evi, polis gözetimi altında tutuluyor.

Güzellik kraliçesi ile suç ortağı iki kadının, geçmişte hayat kadını olarak çalıştığı belirlendi.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment