Ana SayfaTürkiyeİsa Mesih Şahin ve Perihan Toğay, Muharrem orucunu İkitelli Cemevi'nde açtı

İsa Mesih Şahin ve Perihan Toğay, Muharrem orucunu İkitelli Cemevi’nde açtı

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ile Kadın Kolları İl Başkanı Perihan Toğay, Muharrem ayı vesilesiyle İkitelli Cemevi'nde iftar yaptı

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ile Kadın Kolları İl Başkanı Perihan Toğay, Muharrem ayı dolayısıyla İkitelli Cemevi’ni ziyaret ederken oruçlarını da burada açtılar.

İstanbul, İkitelli’de bulunan Cemevi’nde Alevi vatandaşlar ile bir araya gelen Şahin ve Toğay, cemevi derneği yönetimi tarafından son derece sıcak bir şekilde karşılandılar.

Burada vatandaşlarla da sohbet etme imkanı bulan ikili, Alevi vatandaşlara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederken ülke gündemine ilişkin olarak da istişarelerde bulundular.

İkitelli Cemevi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Güler, İsa Mesih Şahin ve Perihan Toğay’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Şahin ve Toğay’ı misafir etmekten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kısa bir açıklama yapan İsa Mesih Şahin ise, “Burada Alevi vatandaşlarımızla bir araya gelmekten dolayı son derece mutluyuz. Muharrem ayının İslam alemi ve bütün dünyaya huzur, mutluluk, barış ve bereket getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Ziyarete ilişkin kişisel sosyal medya hesabından da bir açıklama yapan İsa Mesih Şahin, ” İkitelli Cemevi’ndeyiz. Muharrem Orucumuzu İkitelli Cemevi’nde açtık, dostluğun ve kardeşliğin olduğu bir akşam yaşadık.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri