Ana SayfaTürkiyeİsa Mesih Şahin'den Vali Ali Yerlikaya'ya: Siz iktidar partisinin değil bütün İstanbul'un...

İsa Mesih Şahin’den Vali Ali Yerlikaya’ya: Siz iktidar partisinin değil bütün İstanbul’un valisisiniz!

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanılığı'nın Vali Ali Yerlikaya'dan üç defa randevu istemesine rağmen yanıt alamaması üzerine İl Başkanı İsa Mesih Şahin, kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, kişisel Twitter hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile İstanbul İl Başkanlığı olarak nezaket ziyareti için üç kez randevu talep edilmesine rağmen kabul etmeyen Vali Ali Yerlikaya’yı sert sözlerle eleştirdi.

Parti devletine itiraz ediyoruz!

“Diğer partilerle görüşen İstanbul Valisi, Gelecek Partisi’ni neden kabul etmiyor, neden korkuyor?” diyen Şahin, bu durumu vahim bir örnek olarak niteledi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya “Siz iktidar partisinin valisi değil, bütün İstanbul’un valisisiniz” diye seslenen İsa Mesih Şahin, “Her kesime eşit olmak zorundasınız” dedi.

Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü: “İşte biz bu anlayışa, parti devletine itiraz ediyoruz. Bugünler de geçecek. Gelecekte Türkiye parti devleti değil gerçekten hukuk devleti olacak. Bürokratlar sadece doğrunun yanında olacak.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri