Ana SayfaMagazinIşın Karaca'dan Hadise'ye olay gönderme! Işın Karaca o yorumla neyi ima etti?

Işın Karaca’dan Hadise’ye olay gönderme! Işın Karaca o yorumla neyi ima etti?

Işın Karaca'dan Hadise'ye olay gönderme! Işın Karaca o yorumla neyi ima etti? Tatil için gittiği Belçika'da katıldığı radyo programındaki açıklamalarıyla gündem olan Hadise'ye, Işın Karaca'dan olay yaratacak bir gönderme geldi.

Işın Karaca’dan Hadise’ye olay gönderme! Işın Karaca o yorumla neyi ima etti? Tatil için gittiği Belçika’da katıldığı radyo programındaki açıklamalarıyla gündem olan Hadise’ye, Işın Karaca’dan olay yaratacak bir gönderme geldi.

Işın Karaca’dan Hadise’ye olay gönderme

Hadise, geçtiğimiz günlerde kardeşi Derya Açıkgöz ile Belçika’ya tatile gitti. Hadise, tatil için gittiği Belçika’da bir televizyon programına katıldı. Katıldığı programda yaptığı açıklamalarla çok konuşulan Hadise, Belçika için Eurovision teklifine yeşil ışık yaktı. Kendisine böyle bir teklif gelmediğini, gelirse sıcak baktığını söyledi. 

Hadise’nin Belçika adına Eurovision’a katılmak istediğini açıklaması sosyal medyanın gündemine oturdu. Işın Karaca’dan bu açıklamaya olay yaratacak bir yorum geldi. Işın Karaca, “Aaaa. Algı değiştirme oyunları.. Bayılırım” yorumunda bulundu.

Işın Karaca o yorumla neyi ima etti

Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab’a ‘hayatında başka kadınlar var’ diyerek boşanma davası açmıştı. Bu kadınlardan birinin Hadise olduğu iddia edilmişti. Hadise tarafından sert bir dille yalanlanan iddia sonrasında Ebru Gündeş sessiz kaldı. Işın Karaca’nın bu yorumu o iddialara gönderme olarak yorumlandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri