Ana SayfaMagazinİsmail Balaban'ın nişanlısı takipten mi çıktı? Gamze Atakan İsmail ile olan fotoğrafları...

İsmail Balaban’ın nişanlısı takipten mi çıktı? Gamze Atakan İsmail ile olan fotoğrafları kaldırıp takipten çıktı

İsmail Balaban'ın nişanlısı takipten mi çıktı? Gamze Atakan İsmail ile olan fotoğrafları kaldırıp takipten çıktı! İsmail Balaban'ın annesiyle yaptığı telefon konuşmasının ardından nişanlısı Gamze Atakan'dan flaş bir hamle geldi. İşte şoke eden olay ile ilgili gelişmeler!

İsmail Balaban’ın nişanlısı takipten mi çıktı? Gamze Atakan İsmail ile olan fotoğrafları kaldırıp takipten çıktı! İsmail Balaban’ın annesiyle yaptığı telefon konuşmasının ardından nişanlısı Gamze Atakan’dan flaş bir hamle geldi. İşte şoke eden olay ile ilgili gelişmeler!

İsmail Balaban’ın nişanlısı takipten mi çıktı

Survivor yarışmasında iletişim oyununu kazanan İsmail Balaban’ın annesiyle yaptığı telefon konuşması sosyal medyada gündem oldu. İsmail Balaban’ın annesi, “Oğlum nişanlın senin bildiğin gibi bir kız değil!” demesinin ardından başpehlivanın nişanlısı Gamze Atakan’dan flaş bir hamle geldi. Gamze Atakan, nişanlısını her yerden sildi.

İki kez başpehlivan unvanını alan İsmail Balaban, konseyde ise aklının annesinde kaldığını söyleyerek gözyaşlarına hakim olamadı. Acun Ilıcalı da Balaban’a, “İstersen nişanlın Gamze Atakan’la telefonda görüşebilirsiniz” teklifine ise pehlivan, “Annemle görüşmek istiyorum” diyerek Gamze ile konuşmayı reddetmişti.

Balaban’ın bu sözlerinden sonra nişanlısı Gamze Atakan ise, hemen profilindeki İsmail Balaban’la fotoğrafını kaldırdı. Atakan ayrıca, profildeki nişanlısının baş harfi ‘İ’ ve beyaz kalp emojisini kaldırıp, sayfasındaki tüm kareleri de sildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri