Ana SayfaMagazinİsmail Ege Şaşmaz bugün evleniyor! İsmail Şaşmaz kiminle evleniyor?

İsmail Ege Şaşmaz bugün evleniyor! İsmail Şaşmaz kiminle evleniyor?

İsmail Ege Şaşmaz bugün evleniyor! İsmail Şaşmaz kiminle evleniyor? Son zamanların dikkat çeken isimlerinden biri olan İsmail Ege Şaşmaz dün gece memleketi Manisa'da kına gecesi düzenledi. Çift bugün nikah masasına oturacak.

İsmail Ege Şaşmaz bugün evleniyor! İsmail Şaşmaz kiminle evleniyor? Son zamanların dikkat çeken isimlerinden biri olan İsmail Ege Şaşmaz dün gece memleketi Manisa’da kına gecesi düzenledi. Çift bugün nikah masasına oturacak.

İsmail Ege Şaşmaz bugün evleniyor

Son zamanlarda dikkat çeken oyunculardan bir olan İsmail Ege Şaşmaz Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol almıştı. İsmail Ege Şaşmaz bu akşam sevgilisi Hande Ünal ile memleketi Manisa’da evleniyor.

Kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Aytaç Şaşmaz da iddialı yaz dizilerinden biri olan Baht Oyunu’nda başrol olarak yer almakta. Dizi çekimleri devam eden Aytaç Şaşmaz’ın düğüne katılıp katılamayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

İsmail Şaşmaz kiminle evleniyor

Yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, 2020 Ekim ayında sevgilisi Hande Ünal ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Memleketi Manisa’da düğün yapacağı öğrenilen Şaşmaz, dün gece kına gecesi düzenledi.

Bugün düğün törenleri olan çift mutluluklarını sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri