Ana SayfaMagazinİsmail Ege Şaşmaz evlendi! Düğünden ilk kareler ortaya çıktı!

İsmail Ege Şaşmaz evlendi! Düğünden ilk kareler ortaya çıktı!

İsmail Ege Şaşmaz evlendi! Düğünden ilk kareler ortaya çıktı!Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin Faysal'ı İsmailEge Şaşmaz, Hande Ünal ile evlendi. Memleketi Manisa'da evlenen ünlü oyuncunun düğünden ilk kareler ortaya çıktı.

İsmail Ege Şaşmaz evlendi! Düğünden ilk kareler ortaya çıktı!Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin Faysal’ı İsmailEge Şaşmaz, Hande Ünal ile evlendi. Memleketi Manisa’da evlenen ünlü oyuncunun düğünden ilk kareler ortaya çıktı.

İsmail Ege Şaşmaz evlendi

Son zamanlarda dikkat çeken oyunculardan bir olan İsmail Ege Şaşmaz Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol almıştı. İsmail Ege Şaşmaz bu akşam sevgilisi Hande Ünal ile memleketi Manisa’da evlendi.

Kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Aytaç Şaşmaz da iddialı yaz dizilerinden biri olan Baht Oyunu’nda başrol olarak yer almakta. Dizi çekimleri devam eden Aytaç Şaşmaz’ın abisin mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Düğünden ilk kareler ortaya çıktı

Yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, 2020 Ekim ayında sevgilisi Hande Ünal ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Memleketi Manisa’da düğün yapacağı öğrenilen Şaşmaz, dün gece kına gecesi düzenledi.

Bugün düğün törenleri olan çift mutluluklarını sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri