Ana SayfaMagazinİsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal ne zaman evlenecek? İsmail Ege Şaşmaz...

İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal ne zaman evlenecek? İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal 7 Temmuz’da evleniyor!

İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal ne zaman evlenecek? İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal 7 Temmuz'da evleniyor! Hande Ünal, nişanlısı İsmail Ege Şaşmaz ile önemli bir karar aldı. Çiftin, yakın zamanda evleneceği konuşulurken ikiliden net bir tarih geldi. Detaylar haberimizde!

İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal ne zaman evlenecek? İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal 7 Temmuz’da evleniyor! Hande Ünal, nişanlısı İsmail Ege Şaşmaz ile önemli bir karar aldı. Çiftin, yakın zamanda evleneceği konuşulurken ikiliden net bir tarih geldi. Detaylar haberimizde!

İsmail Ege Şaşmaz ile Hande Ünal ne zaman evlenecek

‘Güneşi Beklerken’, ‘Aşk Laftan Anlamaz’ ve ‘Serçe Sarayı’ gibi dizilerde rol alan yakışıklı ve başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, geçen sene evlenme teklifi ettiği sevgilisi Hande Ünal’ı Mayıs ayında ailesinden istemeye gidip yüzük takmışlardı.

Aileleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte sürpriz bir organizasyon düzenleyen 26 yaşındaki başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, geceden kareleri ise sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmıştı. Yakışıklı oyuncu, Hande Ünal ile birlikte yer aldığı kareleri “Evet’ dedi” notuyla yayınlarken; Hande Ünal’ın ailesinin evinin bahçesinde yapılan nişan törenine ise Berk Oktay ve sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy da katılmıştı.

Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu’da rol alan başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz 7 Temmuz’da Hande Ünal’la evleniyor. Başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz düğün yeri olarak memleketi Manisa’yı seçti. Ünlü oyuncu daha sonra İstanbul’da da dostları için ayrı bir kutlama daha yapacak.

http://www.instagram.com/p/CP5qGNDBwwX/

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri