Ana SayfaTürkiyeİsmail Günaçar: Benim aklımdan Cumhurbaşkanı geçmiyordu! Sizin aklınıza nasıl Cumhurbaşkanı geliyor?

İsmail Günaçar: Benim aklımdan Cumhurbaşkanı geçmiyordu! Sizin aklınıza nasıl Cumhurbaşkanı geliyor?

Ahmet Davutoğlu önderliğinde kurulan Gelecek Partisi’nin en genç Kurucular Kurulu Üyesi olan İsmail Günaçar’ın ‘diploma’ açıklaması Türkiye gündemine oturdu. İsmail Günaçar’dan yeni bir açkılama geldi.

Açıklamayı yaparken aklından Cumhurbaşkanı Erdoan’ın geçmediğini belirten İsmail Günaçar, “Benim sözlerimi bir itham olarak göstermeye çalışanlar aslında “liderim” dedikleri Sayın Cumhurbaşkanına kendi bilinçaltlarında hangi gözle baktıklarını ortaya koymakta” dedi.

Öte yandan bütün ambargo girişimlerine rağmen bugün ve GELECEK de Davutoğlu’nun partisinin gündem olacağı, gündemi belirleyeceği ortaya çıktı.

En iyi bildikleri iş çarpıtma olan trol ordusu Davutoğlu’nu gölgelemek adına 20 yaşında bir gence itibar suikasti yapmaya çalışmaktan çekinmedi.

İsmail Günaçar: Diploma kelimesiyle Sayın Cumhurbaşkanını kastetmedim

Türkiye’de liyakatsizliğin hayatın her alanına el koyduğu bir dönemde, ülkesi adına en az sizler kadar sevgisi, kaygısı olan bir genç olarak çözümün bir parçası olmak adına siyasete atıldım. Ahbap çavuş ilişkileri, ekonomiden tarıma eğitimden sağlığa her alanda yaralar açıyor.

Bu noktada sayın Davutoğlu’nun ehil insan vasfına sahip ve bir akademisyen oluşunu vurgulamak amacıyla sarf ettiğim bir cümleyi bağlamından farklı bir biçimde ele almak bu ülkenin kifayetsiz, liyakatsiz kimseler tarafından nasıl bir cendere altına alındığını açıkça ortaya koyuyor.

Büyük onur ve heyecan yaşadığım bir anda; bilime önem verme, akademik kariyer sahibi olma ve en önemlisi liyakat ve ehliyet anlamında kast ettiğim “diploma” kelimesi, benim Sn. Cumhurbaşkanına yönelik herhangi bir ifadem olmamasına rağmen bağlamından koparılarak linç başlatıldı.

Benim bu ifademi bağlamından kopararak bir itham olarak göstermeye çalışanlar aslında “liderim” dedikleri Sn. Cumhurbaşkanına kendi bilinçaltlarında hangi gözle baktıklarını ortaya koymuşlardır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz