Ana SayfaMagazinİsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran neden ayrıldı? İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran...

İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran neden ayrıldı? İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran ayrıldı

İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran neden ayrıldı? İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran ayrıldı! Çocuk dizisinin setinde tanışan ikilinin aşkı bitti. İşte İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran'ın ayrılık sebebi!

İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran neden ayrıldı? İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran ayrıldı! Çocuk dizisinin setinde tanışan ikilinin aşkı bitti. İşte İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran’ın ayrılık sebebi!

İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran neden ayrıldı

“Çocuk” dizi setinde tanışan İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran’ın aşkına nazar değdi. İkili sosyal medya hesaplarından birbirleri ile olan bütün fotoğrafları sildi. 2020 yılında Duygu Kumarki’den boşandıktan hemen sonra başarılı oyuncu Merve Çağıran ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncu İsmail Hacıoğlu, sosyal medya hesaplarından sevgilisiyle olan tüm fotoğraflarını sildi. 1.5 yıldır birlikte olan ikilinin, karşılıklı anlaşarak ilişkilerini bitirme kararı aldıkları öğrenildi. İki taraftan da şimdilik ayrılık iddialarına cevap gelmedi.

Aldatma iddialarını yalanladılar

Merve Çağıran ise “Yuva yıkan kadın değilim” diyerek iddiaları yalanlamış, ilişkisine devam etmişti. Ancak İsmail Hacıoğlu ile Merve Çağıran’dan kötü haber geldi.

İsmail Hacıoğlu’nun 4 yıllık eşi Duygu Kumarki evliliklerinin bitmesinin nedeni olarak Merve Çağıran’ı göstermişti. Duygu Kumarki, Merve Çağıran’ın eski eşiyle boşanma olmadan ilişki yaşadığını öne sürmüştü. Oyuncu Merve Çağıran ve İsmail Hacıoğlu ise bu iddiaları yalanlamıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri