Ana SayfaMagazinİsmail Hacıoğlu Merve Çağıran'ı aldattı mı? İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran ayrılığının...

İsmail Hacıoğlu Merve Çağıran’ı aldattı mı? İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran ayrılığının sebebi ortaya çıktı

İsmail Hacıoğlu Merve Çağıran'ı aldattı mı? İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran ayrılığının sebebi ortaya çıktı! "Çocuk" dizi setinde tanışan ikilinin ayrılık haberi herkesi şoke etmişti. Çiftin ayrılık sebebinin ise ihanet olduğunu öne sürülüyor. Detaylar haberimizde!

İsmail Hacıoğlu Merve Çağıran’ı aldattı mı? İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran ayrılığının sebebi ortaya çıktı! “Çocuk” dizi setinde tanışan ikilinin ayrılık haberi herkesi şoke etmişti. Çiftin ayrılık sebebinin ise ihanet olduğunu öne sürülüyor. Detaylar haberimizde!

İsmail Hacıoğlu Merve Çağıran’ı aldattı mı

“Çocuk” dizi setinde tanışan İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran’ın aşkına nazar değdi. İkili sosyal medya hesaplarından birbirleri ile olan bütün fotoğrafları sildi. 2020 yılında Duygu Kumarki’den boşandıktan hemen sonra başarılı oyuncu Merve Çağıran ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncu İsmail Hacıoğlu, sosyal medya hesaplarından sevgilisiyle olan tüm fotoğraflarını sildi. 1.5 yıldır birlikte olan ikilinin, karşılıklı anlaşarak ilişkilerini bitirme kararı aldıkları öğrenildi. İki taraftan da şimdilik ayrılık iddialarına cevap gelmedi.

İsmail Hacıoğlu, sosyal medya hesaplarından Çağıran ile olan tüm fotoğraflarını silmişti. Ünlü çiftin neden ayrıldığı ise gün yüzüne çıktı.

Hürriyet’in haberine göre; İsmail Hacıoğlu ve Merve Çağıran, 1.5 yıllık ilişkilerini noktaladı. Çağıran’ın Hacıoğlu’nu başka bir kadınla yakaladığı ve bu yüzden onu terk ettiği öne sürüldü. İsmail Hacıoğlu’nun eski eşi Duygu Kumarki de 4 yıllık evliliklerinin Merve Çağıran yüzünden bittiğini öne sürmüş, ikili ise iddiayı yalanlamıştı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri