Ana SayfaTürkiyeİsmail Küçükkaya 'ver mehteri' derse! Erkan Tan'dan ses yok

İsmail Küçükkaya ‘ver mehteri’ derse! Erkan Tan’dan ses yok

Ekrem İmamoğlu mazbatasını alınca İsmail Küçükkaya da Ertan Tan’ı unutmadı. Bu kez ‘ver mehteri’ diyerek Erkan Tan ile dalga geçen isim İsmail Küçükkaya oldu.

İsmail Küçükkaya’nın Erkan Tan’a hitaben ‘verelim mehteri’ demesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Özellikle twitter’da günün en çok konuşulan konularından biri İsmail Küçükkaya’nın ‘mehter’i oldu.

A Haber spikeri Erkan Tan canlı yayında İmamoğlu’nu ”Ekremciğim, daha başkan olmadın ki oğlum” aşağılamıştı. Bunu unutmayan İsmail Küçükkaya Çalar Saat programına ‘ver mehteri’ diyerek ters köşe yaptı!

İsmail Küçükkaya’tan Erkan Tan’a mehter göndermesi

17 gün sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı mazbatasını Yüksek Seçim Kurulu’ndan alan CHP’li Ekrem İmamoğlu geçen hafta Atatürk’ün kabrini ziyaret ettiğinde Anıtkabir defterini İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu diye imzalandığında kıyamet kopmuştu. A Haber’de sabah haberlerini sunan Erkan Tan Ekrem İmamoğlunun saygısız ve sert ile ifadelerle eleştirirken ver mehteri diyerek dalga geçmişti.

Mazbatasını almadan Anıtkabir defterini imzaladığı için Ekrem İmamoğlu’na çıkışan Erkan Tan’ın hitaben ‘oğlum’ demesi kamuoyunda da büyük rahatsızlığa sebep olmuştu.

Çalar Saat’te haber kapanışı yaparken “Mehter verelim dedim. Erkan Tan’ı sevgiyle analım buradan. Bütün müzikler bizim, tarih bizim, coğrafya bizim. Osmanlı bizim. Cumhuriyet bizim. Ver mehteri” sözleriyle Erkan Tan’a selam gönderdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz