Ana SayfaTürkiyeİsmail Saymaz-Mete Yarar arasında saman kavgası

İsmail Saymaz-Mete Yarar arasında saman kavgası

Habertürk kanalında gazeteci İsmail Saymaz ile yorumcu Mete Yarar arasında saman kavgası yaşandı.

Habertürk kanalında gazeteci İsmail Saymaz ile yorumcu Mete Yarar arasında saman kavgası yaşandı. Türkiye yurt dışından saman ithal etti mi etmedi mi bu konu iki isim arasnıda sert tartışmaya neden oldu.

İsmail Saymaz ile Mete Yarar’ın saman kagası

Habertürk ekranlarında Veyis Ateş‘in sunumuyla ekrana gelen programda güvenlik ve terör uzmanı Mete Yarar ve gazeteci İsmail Saymaz arasında “İthal saman” tartışması yaşandı.

Programda Türkiye‘nin ürettiği SİHA’ların terörle mücadelenin seyrini değiştirdiğini belirten Mete Yarar, “O zamanın teknolojisinde biz askerler ayağımızı yere basmak zorundaydık. Şimdi bir tugayın gittiği yere bir tane SİHA gönderiyoruz” ifadelerini kullandı.

Yarar’ın konuşması sırasında araya giren gazeteci İsmail Saymaz, Türkiye’nin saman ithal ettiğini belirtti. Bunun üzerine tepki gösteren Yarar, “Türkiye’nin saman ithalatı koca bir yalandır” dedi.

İsmail Saymaz ‘bağırma’ dedi

Yarar, sözlerinin devamında saman ve SİHA’nın karşılaştırmasına sert tepki gösterip bağırdı. Yarar’ın sesini yükseltmesine kızan Saymaz “Bağırma kardeşim” diyerek tepkisini dile getirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri