Ana SayfaTürkiyeİsmet Yılmaz'dan açıklama: Sözlerimi çarpıttınız

İsmet Yılmaz’dan açıklama: Sözlerimi çarpıttınız

AK Parti Sivas Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin’e oy isterken “İnanıyorum ki bu sizin mahşerde beraat belgeniz olcaktır” diyen İsemt Yılmaz sözlerinin çarpıtıldığını belirtti. “Biz emaneti ehline verin diyoruz” diyen İsmet Yılmaz’dan ikinci bir açıklama daha geldi. İsmet Yılmaz ‘düzeltme’ niteliğindeki açıklamasında “Biz emaneti ehline verin, diyoruz. O zaman doğru bir iş yapmış olursunuz.” şeklinde konuştu.

İsmet Yılmaz sözlerinin çarpıtıldığını belirtti

“Biz emaneti ehline verin, diyoruz. O zaman doğru bir iş yapmış olursunuz.  Bir hayra vesile olan onu yapmış gibidir. Bu aday halk için hizmet ettiğinde onun yapacağı hizmetlere vesile olacak, onun yapacağı hayırlardan size de pay düşecektir demek istedik. Biz belediye başkanlarını ayrım yapmaksızın halka hizmet götürsün diye seçiyoruz. Onlar hizmet götürdüğü zaman o hizmette sizler de ortak olacaksanız demek istiyoruz.”

Hiçbir zaman ayrımcılık yapmadık

“72 millete bir nazarla bakmayan halka müderris olsa hakikate asidir”. Biz hiçbir zaman halka ayrımcılık yapmadık. Biz adayımız Hilmi Bilgin’e güveniyoruz ve yerel yönetimdeki hizmetlerin onun vesilesiyle geleceğine inanıyoruz. Ve onun yapacağı hayırlardan size de pay düşecektir diyoruz. Biz halkımızın istemediği hiçbir şeyi yapmayız”.

Öte yandan İsmet Yılmaz’ın sözlerine başta Şamil Tayyar olmak üzere muhafazakar camiadan da pek çok isim tepki göstermişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz