Ana SayfaTürkiye"İşsizim, çocuklarım aç" dedi valilik önünde kendini ateşe verdi

"İşsizim, çocuklarım aç" dedi valilik önünde kendini ateşe verdi

İşsizlik, geçim sıkıntısı nedeniyle yaşanan trajedilere bir yenisi daha eklendi. Bir vatandaş “İşsizim, çocuklarım aç” diyerek valilk önünde kendini yaktı. İntihar girişiminde bulunan babanın Hatay Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi. Sağlık ekipleri, A.Y’nin tedavisini yaparken, üzerine yapışan elbiseleri de keserek çıkardı.

Hatay Valiliği önünde işsiz bir vatandaş, “Çocuklarım aç” diyerek kendini ateşe verdi. İşsizlik nedeniyle bunalıma giren adama polisler yangın tüpleriyle müdahale edildi.

Yangın tüpleriyle müdahale

Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan Hatay Valiliği önünde, bir süredir işsiz olan A.Y isimli kişi “Çocuklarım aç” diyerek kendini yaktı. İşsizlik nedeniyle bunalıma girdiği öğrenilen A.Y’ye yangın tüpleriyle polisler tarafından anında müdahale edildi.

Körfez Gazete’nin haberine göre Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Valilik Özel Kalem Müdürü de olay yerine gelerek, intihar girişiminde bulunan A.Y ile konuştu.

İntihar girişiminde bulunan ve son anda yangın tüplerinin müdahalesi ile kurtarılan A.Y isimli vatandaşa polisler su vererek yüzünü yıkadı. Zorla kendine gelen baba, çocuklarının aç olduğunu ve yaşadığı işsizlik durumundan bunaldığını belirtti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri