Ana SayfaTürkiyeİstanbul Belediyesi'nde bir istifa daha! Mehmet İhsan Şimşek istifa etti

İstanbul Belediyesi’nde bir istifa daha! Mehmet İhsan Şimşek istifa etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki tepki istifalarına bugün bir yenisi daha eklendi. Belediyede Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı olarak görev yapan Mehmet İhsan Şimşek istifasını verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Mehmet İhsan Şimşek görevinden istifa etti. İSPARK’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Şimşek, Okçular Vakfı’nın da mütevelli heyetinde bulunuyor.

Ekrem İmamoğlu’nun Belediye Başkanı seçilmesinin ardından İBB’de yaprak dökümü sürüyor.

Sözcü gazetesinden Özlem Güvemli’nin haberine göre, 2004 yılı yerel seçimleri ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne atanan Mehmet İhsan Şimşek, 2012 tarihinde Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı görevine getirildi.

Şimşek, Okmeydanı Okçular Tekkesi bünyesinde kurulan Okçular Vakfı’nın da mütevelli heyetinde bulunuyor.
7 yıldır İBB’de Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı yapan Şimşek, CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun İBB Başkanı olmasının ardından görevinden istifa etti.

Şimşek, İBB’nin en çok tartışılan şirketlerinden İSPARK A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapıyor. Şimşek, İTO kayıtlarına göre hala İSPARK’taki görevine devam ediyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz