Ana SayfaTürkiyeİstanbul Şehir Üniversitesi'nden 'Lisede bir ders' etkinliği

İstanbul Şehir Üniversitesi’nden ‘Lisede bir ders’ etkinliği

İstanbul Şehir Üniversitesi’nin her hafta düzenlediği ‘Lisede bir ders’ etkinliği hız kesmeden devam ediyor. Bu öğretim yılından itibaren Şehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğretmenleri her hafta ‘Lisede bir ders’ etkinliği kapsamında liseleri ziyaret ediyor. Güçlü akademik kadrosu ve doğayla iç içe kampüsüyle öğrenciler arasında en fazla tercih edilen üniversitelerden biri olmayı başaran Meslek Yüksekokulu ile de iddasını sürdürüyor.

Şehir Üniversitesi’nden ‘Lisede bir ders’ etkinliği

Lisede bir ders etkinliği her hafta düzenlenen bir etkinlik. Grafik tasarım bölümünden çoçuk gelişime, adaletten bilgisayar programcılığına… Daha pek çok bölümden öğretmenler her hafta Kartal civarındaki bir liseyi ziyaret edip tecrübelerini öğrencilere aktarıyor. Üniversite okumak isteyen lise öğrencilerinin kafalarındaki soru işaretlerini gidermesine yardımcı oluyor.

Şehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Halil Yekin Güzel liselilerle bir araya geldi

İşte bu hafta da İstanbul Şehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Halil Yekin Güzel ‘Lisede bir ders’ etkinliği kapsamında Pendik Tarık Buğra Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle buluştu. Halil Yekin Güzel İstanbul Şehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda hangi bölümlerin olduğuna dair seminer verdi. Seminer kapsamında öğrencilerin sorularını yanıtlayan Güzel, meslek yüksekokulundaki bölümlerden bahsederken nasıl bir eğitim yolu izlendiğinden söz etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz