Ana SayfaTürkiyeTekirdağ'da deprem oldu İstanbul da hissetti

Tekirdağ’da deprem oldu İstanbul da hissetti

Gece yarısı İstanbul'da deprem oldu. Depremin büyüklüğü kaç şiddeti kaç? Saat tam 00:57'de depremin güçlü sarsıntısı hissedildi.

Gece yarısı İstanbul’da deprem oldu. Saat tam 00:57’de depremin güçlü sarsıntısı hissedildi. İstanbul’da deprem oldu. Depremin büyüklüğü ne? Depremin şiddeti kaç? AFAD ve Kandilli’den açıklama bekleniyor.

Tekirdağ Şarköy’de yaşanan depremin büyüklüğü açıklandı.

AFAD’ın sitesine bakıldığında son kaydedilen deprem saat 23:34’te gerçekleşti. O depremin büyüklüğü 1,60 olarak kaydedildi. Gece yarısından sonra olan depreme ilişkin açıklama bekleniyor.

İstanbul’da şimdi deprem oldu! Depremin büyüklüğü ne?

Bugün Malatya’da da 4,7 büyüklüğünde deprem olmuş şehirde korku ve panik olmuştu. Bugün, az önce gece yarısı İstanbul’da da bir sarsıntı yaşandı. AFAD ya da Kandilli Rasathanesi’nden depremin büyüklüğüne ilişkin açıklama bekleniyor.

İstanbul’da deprem oldu. Depremin büyüklüğü ne? Açıklama bekleniyor

Ayrıntılar geliyor…

Türkiye’de son depremlerin listesi

Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremlerin listesi… AFAD’dan alınan bilgiye göre, saat 11.47’de merkez üstü Muş’un Korkut ilçesi olan 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Derinliği 9.60 kilometre olarak ölçülen sarsıntıya ilişkin yapılan açıklamada, “Muş’un Korkut ilçesinde saat 11.47’de 4,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Korkut ilçesinde meydana gelen 4,1 büyüklüğündeki deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır” denildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,705TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri