Ana SayfaTürkiyeİstanbul'da Perihan Toğay ve ekibi hazır!

İstanbul’da Perihan Toğay ve ekibi hazır!

Teşkilatlanma çalışmalarına ara vermeden devam eden Gelecek Partisi, bir yandan il ve ilçelerde kurucu başkanlarını atarken bir yandan da atanan il ve ilçelerdeki yönetim kurulları oluşturulmaya devam ediyor.

Gelecek Partisi’nde il ve ilçe yönetim kurullarının yanı sıra gençlik ve kadın kollarında da büyük hareketlilik yaşanıyor.

İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Perihan Toğay, bugün yönetim kurulu listesini oluşturduğunu açıkladı.

Gelecek Partisi İstanbul İl Kadın Kolları yönetiminde eczacı, mühendis, mimar, yüksek mimar, yönetici, işletmeci gibi farklı meslek gruplarından kişiler yer aldı.

Perihan Toğay: Biz birlikte güzeliz

Gelecek Partisi İstanbul il kadın kolları kurucu başkanı Perihan Toğay, görev gelen kurucu yönetim kuruluna ilişkin Medya Notu’na bir açıklamada bulundu. Toğay, şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle Gelecek Partisi İstanbul İl Kurucu Kadın Kolları Yönetim Kurulumuzun İstanbulumuza, partimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Kurucu kadronun donanımlı başarılı olduğunu söylemek isterim.
Biz bir ekip olarak,bir araya gelerek bir başlangıç yaptık,bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak ise başarıdır.
Başarılı olmak için
BİZ BİRLİKTE GÜZELİZ..”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri