Ana SayfaTürkiyeİşte AK Parti'ye saç baş yolduran anket!

İşte AK Parti'ye saç baş yolduran anket!

MAK Araştırma’nın son anketi büyük ses getirdi. Mehmet Ali Kulat’ın verdiği bilgilere göre AK Parti’ye geçmişte oy veren seçmenin yüzde 25’i kararsız durumda. Kulat ayrıca AK Parti’nin oylarının yüzde 30’lara kadar düştüğünü belirtti. Mehmet Ali Kulat, Davutoğlu ve Ali Babacan’ın partilerinin bütün aritmetiği değiştireceğini belirtti.

MAK Danışmanlık’tan Mehmet Ali Kulat, Suat Toktaş’ın Babıali TV adlı You Tube kanlında önemli açıklamalarda bulundu.

Mehmet Ali Kulat: AK Parti en düşük seviyede

AK Parti’deki düşüş MAK Danışmanlığı kurduğumuz günden bugüne kadar en düşük seviyede. AK Partili seçmen kararsıza doğru çekilmiş durumda.

AK Parti’nin tarihindeki en büyük oyunu aldığı bir başbakan var. O başbakanın yanında da 15 temmuz darbe girişimi sırasında AK Parti’nin en önemli illeri olan İstanbul ve Ankara il başkanlarının olduğu fotoğraf var. Müsaade edin bunlar belirli bir oy alsınlar. Az alırlar, çok alırlar. Ama sonuçta alırlar. Öyle bazı arkadaşların söylediği gibi yüzde sıfır bilmem kaç falan oy almazlar. Göreceksiniz ciddi oy alacaklar. Ama bu ciddi oyun oranıyla ilgili şu an için değerlendirme yapmak doğru değil. Çünkü ben bir kamuoyu araştırmacısıyım. Rakamların diliyle konuşurum. Bu partiler kurulduktan sonra yapılan ilk kamuoyu araştırmalarında kayda değer bir rakamla karşımıza çıkacaklar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz