Ana SayfaTürkiyeİşte Berat Albayrak'ın merakla beklediği program! Gelecek Partisi'nin ekonomi kurmayları büyük buluşmada

İşte Berat Albayrak’ın merakla beklediği program! Gelecek Partisi’nin ekonomi kurmayları büyük buluşmada

Gelecek Partisi'nin ekonomi kurmayları, yarın Ekonomi Değerlendirme Toplantısı için kameralar karşısına geçiyor

Geçtiğimiz mart ayında “Ekonomide Gelecek Modeli” toplantısı için kameralar karşısına geçen Gelecek Partisi’nin ekonomi kurmayları, bu kez Ekonomi Değerlendirme Toplantısı için basın mensuplarının karşısına çıkacak.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın geçen hafta açıkladığı Yeni Ekonomi Programı’na ilişkin değerlendirmelerin yanı sıra kurdaki artışı ve ekonominin genel gidişatını değerlendirecek olan Gelecek Partisi’nin ekonomi heyeti, Ekonomi Değerlendirme Toplantısı için saat 13:00’te kameraların karşısına geçecek.

Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ile birlikte Genel Başkan Danışmanı İbrahim Turhan, Hazine ve Maliye Politikaları Başkanı Serkan Özcan, Hazine ve Maliye Politikaları Kurulu üyesi Kerim Rota ve Ticaret Politikaları Başkanı Mustafa Mente’nin konuşmacı olarak katılacağı program, Gelecek Partisi’nin resmi sosyal medya hesaplarıyla beraber Medya Notu’nun Twitter hesabı üzerinden de canlı olarak takip edilebilecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri