Ana SayfaTürkiyeİşte Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları Başkanı

İşte Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları Başkanı

Gelecek partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin; Gençlik Kolları Manisa İl Başkanlığına Doğukan Adanır’ın atandığını açıkladı.

Teşkilatlanma çalışmalarını Manisa genelinde hızla sürdüren Gelecek Partisi Manisa İl Başkanlığı, Saruhanlı ilçe teşkilatının atamasının hemen ardından, Manisa İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nın atamasını gerçekleştirdi.

Doğukan Adanır’a mazbatasını teslim eden Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, Gelecek Partisi olarak gençliğe ayrı bir önem verdiklerinin altını çizdi.

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, ” Geleceğimizin teminatı gençlerimiz; Sn. Genel Başkanımız ve partimiz nezdinde ayrı bir öneme sahip. Gençlerimizi, geleceğimiz ve yarınlarımız olarak görüyoruz. Gençliğe bu denli önem veren, gençleri en fazla destekleyen tek partiyiz. Doğukan kardeşimize görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Doğukan Adanır açıklamasında “Genel Merkezimiz ve İl Başkanımız Mustafa Keskin’in olurları ile görevime atandım. Gelecek Partisi Gençlik Kolları Manisa İl Başkanlığı olarak kuracağımız yönetimimiz ile birlikte; gençlerimiz için Manisa’da sosyal,kültürel, siyasi ve daha bir çok alanda faydalı çalışmalar yapacağız.” ifadelerine yer verdi.

Program kapsamında Adanır’a parti rozetini takdim eden Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler, ” Teşkilatlanma çalışmalarına devam ettiğimiz şu günlerde teşkilatımızın yönetim organlarının önemi bir kat daha artıyor. Bu süreçte gençlik kollarımıza büyük görev düşüyor. Genç Başkanımız Doğukan Adanır’a üstlendiği bu önemli görevinde başarılar diliyor, kendisini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Programa, Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Teşkilat Başkanı Abdulselam Alpkan, Genel Merkez Politikaları İzleme Kurulu Üyesi ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler katılım sağladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri