Ana SayfaTürkiyeİstifa eden CHP'li Mehmet Siyam Kesimoğlu DSP'ye geçiyor

İstifa eden CHP’li Mehmet Siyam Kesimoğlu DSP’ye geçiyor

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun istifası kulislerde bomba etkisi yaratırken Kesimoğlu’nun siyasi kariyerine DSP’de devam edeceği iddia edildi. Gazeteci İsmail Saymaz, istifanın ardından “CHP’den istifa eden Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, DSP’ye geçiyor” diye tweet attı.

CHP tarafından yeniden aday gösterilmeyen Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, partisinden istifa etti.

Kesimoğlu istifa açıklamasında “Son günlerde hem Kırklareli’nde hem de yıllarımı verdiğim partim CHP’de yaşanan, kamuoyu tarafından bilinen gelişmeler nedeniyle partimden istifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kesimoğlu, “Son günlerde hem Kırklareli’nde hem de yıllarımı verdiğim partim CHP’de yaşanan, kamuoyu tarafından bilinen gelişmeler nedeniyle partimden istifa ediyorum.” xeklinde konuştu.

Mehmet Siyam Kesimoğlu, yerel seçimler için yeniden aday gösterilmemesini ‘kılıç yarası’ olarak nitelendirerek, “Bunu ben hak etmiyorum, hele hele Kırklareli halkı hiç hak etmiyor. Ben sizin temsilciniz, sesinizim, onun için genel merkezin aldığı bu kararı tanımıyorum. Kabul etmiyorum, içime sindiremiyorum” diye değerlendirmede bulunmuştu.

Hürriyet’in iddiasına göre Mehmet Siyam Kesimoğlu DSP’ye geçiyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz