Ana SayfaMagazinIvana Sert evlendi mi? Ivana Sert ne zaman evleniyor? Sezer Dermenci kim

Ivana Sert evlendi mi? Ivana Sert ne zaman evleniyor? Sezer Dermenci kim

Ivana Sert evlendi mi? Ivana Sert ne zaman evleniyor? Sezer Dermenci kim? Ünlü modacı Ivana Sert, uzun süredir birlikte olduğu Sezer Dermenci'den evlilik teklifi aldı. Detaylar haberimizde!

Ivana Sert evlendi mi? Ivana Sert ne zaman evleniyor? Sezer Dermenci kim? Ünlü modacı Ivana Sert, uzun süredir birlikte olduğu Sezer Dermenci’den evlilik teklifi aldı. Detaylar haberimizde!

Ivana Sert evlendi mi?

Ivana Sert, geçen yaz Urla’daki butik otel sahibi Sezer Dermenci ile aşk yaşamaya başlamıştı.  Mutlu çift önceki akşam bir lokantada 9. aylarını kutladı. Muhabirlerin “Evlilik teklifi aldınız mı?” sorusuna, “Evet aldım. 11 Mart’ta romantik bir şekilde teklifte bulundu, kabul ettim” yanıtını verdi.

Ünlü modacı Ivana Sert, pandemi nedeniyle düğün değil nikah yapacaklarını ve yaz bitiminde de evleneceklerini söyledi.

Ivana Sert sevgilisi Sezer Dermenci’ye dair de şunları dile getirdi: Sezer çok mütevazı. Asla bencil değil. Bana karşı olan sevgisini hep gösteriyor. En önemlisi merhametli, vicdanlı.

Eski eşi Yurdal Sert’ten olan 15 yaşındaki oğlu Kayon Ateş’in, Sezer Dermenci ile çok iyi anlaştığını söyledi. “Bu durum benim olmazsa olmazım” diyen Sert, “Ateş evlenmemize onay verdi. Mutluluğum daha da arttı” ifadelerini kullandı.

Sezer Dermenci kim?

Sezer Dermenci, İzmir Urlalı işletmeci Fevzi ve Ayşe Dermenci’nin oğludur. Sezer Dermenci, kardeşi ile birlikte butik otel işletmeciliği yapmaktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri