Ana SayfaTürkiyeİyi Parti Güneysu ilçe başkanı kimdir? Ümit Özdağ neden onu işaret etti?

İyi Parti Güneysu ilçe başkanı kimdir? Ümit Özdağ neden onu işaret etti?

İyi Parti Güneysu ilçe başkanı kimdir? Ümit Özdağ Habertürk ekranlarında Kübra Par’a önemli açıklamalar yaptı. FETÖ açıklamaları nedeniyle partisinden ihraç edilen Ümit Özdağ, İyi Parti Güneysu ilçe başkanına dikkat çekti.

Daha Önce Buğra Kavuncu hakkında FETÖ yakıştırmasında bulunan Ümit Özdağ Habertür ekranlarında çarpıcı açıklamalar yaptı.

İyi Parti Güneysu ilçe başkanı kimdir? Ümit Özdağ neden İyi Parti Güneysu ilçe başkanına işaret etti merak konusu. Ümit Özdağ partide birilerinin ‘slimfit’ milliyetçilikten bahsettiğini söyledi.

İYİ Parti’den ihraç edilen Özdağ, partisinini çizgisinde ciddi değişiklikler olduğunu iddia etti.

İyi Parti Güneysu ilçe başkanı kimdir?

İYİ Parti milletvekili Ümit Özdağ’ın İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya FETÖ’cü suçlamasının ardından başka bir olay Rize’de yaşandı. Güneysu İlçe Başkanı Ali Rıza Öztürk, il başkanın FETÖ’cü olmakla suçladı.

Meral Akşener’den cevap

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İYİ Parti’de yaşanan tartışmalar hakkında “Biz 40 kişiyiz bu siyasette, herkes birbirinin ciğerini bilir. Eğer o ciğerleri biliyorsak, ciğerleri ur olanlar çok dikkat etmelidir. Burada ciğerinde ur olan yoktur” ifadelerini kullandı. Akşener’in bu sözleri Ümit Özdağ’a yanıt olarak değerlendirildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri